satılık mirraco option 2009

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
satılık mırraco optıon 2009 bronze
stolen dişli ve elcik
colony gyro table
48 tel arka jant
gt kaset gobek

fiyat:675tl azda olsa pazarlık payı vardır....

arkadaslar yeni bmx alcagım ıcın satıyorum ustunde cızık vardır ama hıc bır parcada sorun yoktur ve orgınal halınden daha ıyı parcalar vardır...
g_r_t_m@hotmail.com
05382495445 tel numaram ıstıyen arkadaslar msnden veya telefondan ulasabılır...

(link)

(link)

:cool:

Scudo

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
Hayırlı satışlar Görkem...;) Bisiklet binilecek halde temiz bir bisiklet...Fazla söze gerek yok...

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
Mirraco option düşünenler bu bisiklet normal halindende daha iyidir parçaları daha kaliteli mükemmel bmx kaçırmayın

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
ilan guncel arkadaslar...
cuma gununden sonra 9 gun kadar foruma ve msne gıremıcem arkadaslar eger bısıkletı ısteyen olursa veya konusmak ısteyen olursa telefondan ulsabılırler...

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
görkem yokken elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim görkem açıkca belirtmiş yeni bmx alıcagı için satıyor yanı takas yok ama 2009 eastern element veya metal head getirirseniz o zaman bir şekilde anlaşırız

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
ikiniz için görkem bizim burda oturuyor o yüzden onun ne istediğini biliyorum görkem mirracoyu satıp yurt dışından eastern element getirmek istiyor takas yok ama eastern element getirirsen dediğim gibi anlaşırız

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
evet arkadaslar ben bı kaç gun daha yokum merte bmx hakkında soru sorabılırsınız veya bana ulasabılırsenız benı arıyabılır yada mesaj cekebılırsınız...
ilan güncel...