satılık miracco

Tepki
0
2. el satılık miracco.göbekler rulman 3parça miracco tüm parçaları orjinal. hiç değişeni yok. bisikletin en ufak bir sorunu bile yoktur.
bilgi için: 0535 971 66 81
fiyat: 650 YTL'dir. (Az da olsa pazarlık payı vardır
http://img353.imageshack.us/my.php?image=agbd003aaauo6.jpg
http://img353.imageshack.us/my.php?image=agbd006aaajl8.jpg
http://img353.imageshack.us/my.php?image=agbd008aaakd5.jpg
http://img353.imageshack.us/my.php?image=agbd009aaahx8.jpg

Scudo

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
oo çağrı abi nbr ya hayırlı satışlar istersen bi kaç resimde ben koyıyım sen mirraconun üstündeyken :D

Bmx-cNrx

Üye
Tepki
10
way anasını :^D 650 ytL hıım 2.eL waLh bunn üzerinde ne war ? içinde aLtın fln mi saklanıo:D:D anLamadımda fiat nie yüksek biri açıkLayabilirmi ? xD

Tepki
0
böle abuk subuk aşalayıcı yazılar yazma dostum ilgileniyosan adam gibi sor olurmu.bizde adam gibi cevap verelim.fiyatında da pazarlık payı olsun diye öle yazdık.anladınmı cnm kardeşim.

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Çağrı biliyorum işlerin yüzünden satıyorsun bmx'ini ama o mirraco gerçekten çok güzel ve istediğin fiyatda normal hayırlı satışlar.(hkk bmx team).

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
sonuçta o mirraco ve süper ve rahat bi bmx yaptığın hareketleri bilioruz cağrı abi o fiyata süper bile

Tepki
0
kardeşim herkese anlatamıtorum işte.zaten anlatmaktan bıktım.kimseyi kazıklamayada çalışmıyoruz.fiyatta pazarlık var diyoruz.bisikleti görmeden yorum yapıyo arkadaşlar sağolsun.

Bmx-cNrx

Üye
Tepki
10
@çağrı unan

aşagılayıcı yazılar yazmadım ki ben :S:eek: bi soru sordum neden fiat bu kdar yüksek dedim.Direk fiat neden bole die sormadım da birz dolandırdım sadece.Eger rahatsz olduysn uzgunm.Ama demek ki fiat'ı tammıs.Fiat'ı tabiki istedigin gibi koyarsın pazarlık payı dahi koymassın bmx sonucta snn.Ama bn sadece neden fiat'ı bole die sordum ve ögrendımde :) bn snLe özeLden konsugum icin bu fiat'ı neden bole die sordum.ama bütçem buna yetmez :) sana ii satışLar.İnş biran önce satarsın. İİ forumLar...

Bmx-cNrx

Üye
Tepki
10
@çağrı unan

Üste acıkLadım ama bu yazına da bi iki söz sölemek istiyorum :) Ben snn kimseyi kazıkladıgına dair hic bir şey yazmadım.Sadece, diger yazımda da belirttigim gibi fiatın neden bu kadar oldugunu anlamak icindi.Tkrardn rhatsız oLduysn k.bkma ole demek istemedim =) Nese tkrardn h.satıslar =). İİ forumlar herkeze...

tertip21

Aktif Üye
Tepki
51
orkun yine dağıtmışsın konuyu:D:D:D Hayırlı Satışlar Çağrı Abi:D

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
bmxlerin müşterileri çocuklar olunca boyle oluyo işte sen karana takma cağrı satılan bisiklet miracco 5star arastırmadan etmeden bence gorus belırtmeyın

Bmx-cNrx

Üye
Tepki
10
@bünyamin

:rolleyes: Bişi dememimi bekLıosnz? Bn soyleyecegimi soyledım onun için dışardan qelen zart zurt seslere bisi diyemiceğim.Benm o manada demedigimi anlayan anladı.Siz anlamadıysanız sizde problem =)...yoLdan geçen 40 yaşındaki adama sorsan 5star - fivestar oda anlamaz heralde.Cocukluk komiq olmus biraz.Heralde herkez annesnn karnında ögrenmedi bmx'i yada fiatlarını.sora sora ögrenioruz.oke?? ii forumLar

isakcan

Aktif Üye
Tepki
98
ya ark. yanlış anlaşılma var galiba adam açıkladı olsun olur böyle şeyler hayırlı satışlar abi

memet_26

Üye
Tepki
4
param olsa alıcağım bmx budur işte fiyatı bence ii çünkü resimlere dikkatli baktıysanız arkadaş bmxini temiz kullanmış hayrlı satışlar

Tepki
0
maillet ben bisikleti satmaya çalışıyorum iş başka biyere geldi.daha fazla uzamasın bu lütfen..ilan güncel