satılık lx ayna kolu

merida

Üye
Tepki
26
xtr aldığım için boşta duran lx ayna kolunu göbeğiyle beraber satıyorum. Dişlilerinde herhangi bir sorun yoktur; zaten okul nedeniyle fazla da kullanamadım.

(link)

(link)

(link)

(link)

göbeğin markası shimano s51 (lx). bu son resimde pedalın takıldığı bölümde 1 mm derinliğinde 2 tane çizik var. bu çizikler pedal takıldığında belli olmuyor. fiyatı 120 lira kargo benden.

Scudo

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Kardeş alıcı değilim ama ikinci el eski model LX bir aynakol için fiyatı biraz fazla gibime geldi. 60-70 liraya çekersen daha uygun olabilir.

Selamlar..

merida

Üye
Tepki
26
1- nerede kaldı forum kuralları
2- ürün benim fiyatınıda ben belirlerim
3- 60 liraya bu ayna kolundan bulursan bana yönlendir.
....... ilgi ve alakan için teşekkür ederim........

merida

Üye
Tepki
26
bu arada arkadaşlar ayna kolu 100 ytl oldu kargo alıcıya ait. (pazarlıksız).
not:ayna kolun sıfırı 100 dolardır ( orta göbek hariç)

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
biraz saygılı olursanız çok iyi olur bu forumda kurallarda saygı diye bişeydende bahsedilmiş. size sadece öneri sunulmuş neden köpürür gibi cevap atıyosunuzki??

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@merida

lx bulamadım ama Günay abi xt yi 50 ytl ye sattı. (link)

polemik olsun diye yazmadım sonra neden yazıyorsunuz falan demeyin de

merida

Üye
Tepki
26
arkadaşlar anlatamıyorum galiba. birisi bu bu nedenle şu fiyatta olursa daha iyi olur dese bişey diyeceğim yok. diyorum sıfırı göbeği hariç 100 dolar ben burada polemik olsun diye konuyu açmadım polemik olsun diye bundan sonra yazı yazanları kendi seviyelerinde bırakacağım alacak olan alsın almayacak olan varsa densiz yorum yapmasın.
Lütfen biraz saygı...

sinto bu arada dediğin ilanı bende gördüm. bu ayna kolu 10ytl ye satsam sanırım kimse bana birşey demez. Bu ayna kolun fiyatı bu olduğunu düşündüğümden dolayı bu fiyatı yazdım ve uygun olduğunu düşünüyorum saygılar.

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
ayna kolu ve göbeği satılmıştır. konu kilitlenebilir.
arkadaşım bana bildirmemi istedi.Sen nerden biliyorsun diye soru gelebilir her an:p