Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satilik Louis Garneau Çok Acİl

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında murat can karataş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murat can karataş

murat can karataş Yeni Üye

BİSİKLETİMİ SATIYORUM ÇOK ACİL
    Kadro- LOUIS GARNEAU 1.3 KG ( 2 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KAZANMIŞ KADRO)
    Maşa – XCM 1.7 KG
    Frenler – Vites – TAKIM SHIMANO ALIVIO SERİSİDİR. 24 VİTES OLUP ÖNDE 3 ARKADA 8 TANE DİŞLİ VARDIR.
    Not= Ben bisikletten pek anlamadığım için daha fazla bilgi veremiyorum . Bisikleti görmek isterseniz ‘’ muratcn.k@hotmail.com ‘’ adresinden bana ulaşırsanız size fotoğraflarını gönderebilrim. Yada 0554 815 12 13 nolu numaradan da ulaşabilirsiniz. Ben bisikleti 1000tl ye topladım. ÜZERİNDEKİ KADROYU 2 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞY KAZANMIŞ BİSİKLETİN ÜZERİNDEN SÖKTÜM MARKASI ^^^ LOUIS GARNEAU ^^^ ORTA KADRONUN AĞIRLIĞI SADECE 1.3 KG DIR. MAŞA XCM MAŞA OLUP AĞIRLIĞI 1.7 KG DIR KİLİTLİ VE PİSTONLU MAŞADIR. LASTİKLERİ VE JANTLARI 0 TAKILMIŞTIR. BİSİKLETİN KOMPLE RENGİ BEYAZ JANTLARI LASTİKLERİ KOLTUĞU VE DİREKSİYONU SİYAHTIR. GÖRÜNÜMÜ MÜKEMMELDİR. SATMA SEBEBİNE GELİNCE BEN BU BİSİKLETE SADECE 2 DEFA BİNEBİLDİM. TRAFİK KAZASI SONUCU BACAĞIMI KIRDIM VE ARTIK BİSİKLETE BİNEMİYORUM BÖYLE Bİ BİSİKLETİ ÇÜRÜTME YAZIK OLUR. BANA ULAŞIN. BU BİSİKLETİN DEĞERİNİ HER İNSAN BİLEMEZ SADECE BU İŞTEN ANLAYANLAR BİLİR. FİYATI = 850 TL DİR.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.