Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Kron xc 1000

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mekonizma tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mekonizma

mekonizma Yeni Üye

Seviye:
    Satılık Kron Xc 1000 17,5 kadro

Bisiklette Kesinlikle hiçbir sorun yoktur ve Üstündeki donanımı tamamen shimano 'dur. Bisikleti yaklaşık 1 ay önce bir arkadaşımdan satın aldım ve bazı eksiklerini tamamladım. arka Jant göbeği Dişlisi hasarlıydı ve arka attırıcısı çalınmıştı. Jant göbeğini ve arka attırıcıyı sipariş üzerine getirttim. Forum da 8 li dişli için shimano altus arka attırıcı önerdiler bu nedenle altus u seçtim bisikletin kendi arka attırıcı modeli shimano alivio dur arasında ufak bi fiyat farkı vardır. 8 li dişliyi ise Efor bisikletten aldım modeli Shimano alivio dur. ayrıca kadro kulağı 2 defa sorun çıkardı ilkinde kırıldı ve efor bisikletten yenisini aldım fakat kadro kulağı bi haftada yalama oldu şuan üzerinde bulunan kadro kulağını orjinal 0 krondan çıkma olarak taktık ve hiçbir sorun çıkarmadı. kısacası bisikletin zamanla sorun çıkarabilen parçaları yeni değiştirilmiş ve az kullanılmıştır. kesinlikle hiçbir problemi yoktur. kadroda ufak tefek çizikler vardır kesinlikle kırık veya çatlağı yoktur zaten Kadro ömür boyu garantilidir.Sonradan Takılan Paçalar Tamamen orjinal parçalardır. Ciddi alıcılar e posta atabilirler telefon herzaman açık olmayabilir.

Fiyatı 490 liradır.fiyatta ufakta olsa pazarlık payı vardır.

Bisikleti İstanbul Avrupa yakası elden Teslim etmek istiyorum.Kargo havale olaylarına pek girmek istemiyorum.

e-posta : m-furkan@windowslive.com
    Cep Tel : 0538 354 05 68

resimler : http://img413.imageshack.us/gal.php?g=grnt006t.jpg

Takasa Kapalıdır.!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.