satılık kron veya scott yada trek kadro arıyorum

Scudo

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
forumda istediğin kadroları satan arkadaşlar var araştır istersen..

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
kadro boyunu yaz bence yada senin boyun kaç ?

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
sen yeterki kadro iste bak gördünmü msjları :D :D :D

badbaris

Üye
Tepki
0
@Bülent ÖZER

burası harbiden kurtlar sofrasıymış be:) arkadaşlar işin gerçeği şu ki bu yaz başında gittim ikinci el bir castello aldım, aldığım bu eşşeğin üzerine kaliteli bir sele yada birkaç kaliteli ufak ayrıntı aksesuar koydum ve bisiklet biraz adam oldu. Ama 3 aylık bir süreç içerisinde bisiklet tutkunu oldum ve kullandığım bisikletin ne kadar saçma sapan bir alet olduğunu anladım. Tabi boşu boşu boşuna 170 YTL harcamış oldum :boese157: Şimdide parça parça birşeyler toplasammı diyorum ama bu seferde bu konudaki bilgim uygun parçaları bir arada toplamaya yetmez diye yetersiz gibi geliyor. Anlıyacağınız ikinci el adam gibi birşey arıyorum. Çok profesyonel olmasın ama castello gibi çelik eşşekte olmasın:mad: Bu arada Bursa da sedona nın bayisine gidip borlayı sordum 280 dolar dediler yani 380 ytl gibi bir para. Mantıklı olarak benim alacağım ikinci el bir sedona borla ayarında bisiklet olacaksa bu fiyat 250 YTL yi geçmeyecek

exacbachay

Daimi Üye
Tepki
43
merhaba. Eelimde 17.5 ınch kron xaos var. Fiyatı 200 tl. iyi forumlar...

Tepki
0
Selam Badbaris,

Elimde 18" trek 4300 var üzerinde 1-2 çizik mevcut fiyat 275 Ytl. ama üzerinde konusuruz.Fotograflara linkten bakabilirsin.

(link)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@badbaris

Eğer Borla ayarında bişey istiyorsan kadro arama direk git al yani daha iyi birşey toplamayamassın o fiyatlara...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bak mademki az çok bisikletten anlamışsın o paraya seni tatmin edecek bisiklet bulamazsın sana tavsiyem biraz daha para koy yada biriktir. daha kaliteli bişey al yoksa aynı durum tekrar edecek :)

Tepki
2
sayın badbaris;

bendede bi adet bianchi aspid lite steel var, eşşek ölüsü gibi.. kendi çapımda bisiklet tutkunluğum derecesinde, aşşağı yukarı tüm parçalarını değiştirdim neredeyse.. jantlar, lastikler, göbekler, rubleler, maşa, gidon seti falan derken 350 ytl harcadım... fakir bi öğrenci olarak verdiğim paraya ilk defa acımadım diyebilirim... biskletten arta kalan bitek fren sistemi, sele, ve tabiki kadro kaldı... eger güzel bir kadro bulursam ilerde ve param olursa çok kaliteli bi bisiklete sahip olmuş olucam diyebilirim... gerçi şimdi çok acil bi şekilde,param olmadıgı halde taksit olayıylada olsa, vites değiştiriceliri almam gerek.. yani haa para gidiyor...
bunları şu yüzden anlattım; bence sende kendin toparla bisikletini bildigin kadarıyla... bu forum yardımıyla anlamadığın konularda kendine çözümler bulabilrsin. hemde ne nedir öğrenmiş olursun... belki saçma bile gelebilir ama hayatta tutunacağın bi dal daha yetişebilir böylece.. sonuçta toparlanmış bi bisklet almak sana sadece anlık bi zevk yaşatacaktır; yani senin zevkine göre değil başkasının zevkine göre hazırlanmış bi bisikleti, kendi beğenine sunmuş olacaksın..
para konusuna gelince; kendin toplamaya kalksan, bütün parçalar ikinci el olsa, 300 ytlden fazla tutar kesin... hem ikinci el hazır alacagın bisiklette begenmedigin parçalar illaki olacaktır ve sen bunları zmanla değiştirerek yine para harcayacaksın..
uzun lafın harbiden kısası şu ki; bence sen yavaş yavaşta olsa bi bisiklet topla... hem zevkli hemde sana ait birşey olmuş olur...
(yaptığım anlatım bozuklukları için ruhu rahatsız olan herkesten özür dilerim)

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
badbaris şu bahsettiğin cümle;''burası tam kurtlar sofrası olmuş'' burda sana kimse zorla malını satmak için uğraşmıyor.yazdıklarına biraz dikkat edersen iyi olur...

:boese157: :boese157: :boese157: :mad:

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
selam badbarıs şimdi eğer alacağın kadroya elindeki castellonun parçalarını geçirmeyi düşünüyorsan birkere yüksek ihtimalle senin castellonun maşası ,furş yatağı, sele borusu ve boğazı uymayacak bunuda hesaba katmalısın.
senin için en mantıklısı borla veya biraz daha imkanını zorlama ihtimalin varsa sd 711 almak olur.

badbaris

Üye
Tepki
0
@onaran

amma sinirli ve alıngan oldu bu Türk milleti ben o cümle ile iltifat ettim hakaret değil...tabiiki bana birşet satmak peşinde koşan yok veya mecbur değiller bu şekilde bir mantık kurgulaması ilginç gerçekten