satılık kadro ve jant seti

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
2003 yılında aldığım bianchi vega nın kadrosu ve üzerindeki jant seti satılıktır.Kadronun ön ve arka kısmı aliminyum olup kendisi ağır ama sağlam bi kadrodur:) ,jantlar ise V profil çift katlı,üzerinde Shimano FH-M475 göbek ve 9'lu ruble bulunmaktadır,resimde görüldüğü gibi 6 vidalı disk bağlantısı vardır zaten diskleride üzerinde vericem,ayrıca Shimano BR-M475 ön-arka mekanik disk fren takımıda satılıktır.Fiyatları daha belirlemedim en kısa zamanda yazıcam,bu arada sadece satılık değil takasda olabilir.

Bunlar kadronun resimleri

(link)

(link)

(link)

Jantların resimleri(link)

(link)

(link)

mekanik disk fren takımlarının resimleri

(link)

(link)

(link)

ben adanadayım,bana ulaşmak için tel 05443775675 msn:emreayan84@hotmail.com

Scudo

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
evet fiyatları belirledim jantlar 80 ytl,kadro 100 ytl ve disk fren takımı 50 ytl pazarlık payı vardır,ilgilenen arkadaşlar irtibata geçsinler ilk msjda yazıo irtibat bilgilerim,iyi günler..

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
disklerde sorun var mı?bi de jantlarla birlikte ne kadar olur?ayrıca jantın ölçüleri?

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
@yighitjan

disklerde hiçbi sorun yok ayrıca disk balatalarıda yeni sayılır,balataları taktıktan sonra çok az kullanmıştım jantlar 26'',fiyatta anlaşabiliriz msn adresimi eklersen görüşebiliriz takasta olabilir.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
cantlar v fren uyumlumu cant yanakları yok gibi bilgi verebilirmisin

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
@giant

cant yanakları var,bide oluk var hatta yanaklarda ama oralarda siyah boyanmış ben hiç v fren ile kullanmadım,ama kullanılabilir yani v frenle,boyası sıyırıldıktan sonra güzel performans verir gibi geliyo bana.

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
@wardrobe

parça parça düşünmüyorum,ön ve arka freni birlikte vermek istiyorum

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
göbeklerde herhangibi sorum var mı?

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
@ONUR_GÜNTEPE

Biraz sabırlı olmalısınız...Emre arkadaşımız müsaitolduğunda foruma girecek,sizede yanıt verecektir...;) ...Ayrıca aramıza hoşgeldiniz...iyi forumlar.

Ozan Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
93
İlan Güncelse ben talibim jantlara bu msnnem burdan konusalım :asi_genc_1986@msn.com