Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

satılık ilanım nerede modlar uyuyor mu:)

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Ali Hekimoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ali Hekimoğlu

Ali Hekimoğlu Bisikletkolik

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Öğlen 12'de satılık ilanı verdim saat şuan 19 ilanım hala yayınlanmadı. yarım gün kayıp. modlar denize mi gitti:) alooooo

2. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    abi benimde verdiğim bi kaç ilan hala açılmadı bende merak ettim şimdi:)

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Konularinizi onayladim, fakat bir ricam var.

Hepimizin forum disinda yapmasi gereken onlarca is var, o nedenle cogu zaman her dakika forumu kontrol etmek mumkun olmuyor. E haliyle 2. el de forumdaki en yogun bolgelerden biri. Ilaninizi verdikten sonra 24 saat icerisinde mutlaka yonetici arkadaslardan birisi veya bolum moderatorleri kontrol edip onay vereceklerdir, ancak biraz sabir ;)

Dahasinda ilaniniz acilmazsa bolum moderatorlerine ozel mesaj atmak, en hizli cozum yolu olacaktir.

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Halil'e ek olarak bende birkaç şey söyliycem ilan açarken dikkat edilmesi gereken kuralları es geçen arkadaşlar var. verdiğiniz her ilan açılacak diye bir kural yok ,açılmamışsa eğer ilanınızda mutlaka bir eksiklik yada kurallara aykırı bir durum vardır .Halilin dediği gibi en geç 24 saat içinde ki ben enfazla 2-3 saat diyorum ilanınız açılır. komple büyük harfle yazı yazan ,temsili resim koyan yada resim koymayan ,ürünün fiyatını yazmayı unutan arkadaşlar lütfen biraz daha dikkat. özel mesaj ile sürekli uyarı yapılıyor işimiz bu ,ama oda bir yere kadar bence ilan açmadan önce herkes ilan açma kurallarını bir kez daha okusun.ilanların herkes tarafından anlaşılır olması, ürünün satışını kolaylaştırması,ve forumu daha kaliteli bir hale getirmek için bu çok basit kuralları dikkate alalım .sonuçta herşey sizler için .;)