Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Satilik Hibrid MTB 10.2 kg (arka ucgen karbon/on ucgen alu)

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında LBertan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LBertan

LBertan Yeni Üye

Satılık HASA AC-700 PRO kadro EUROBIKE Fuarindan getirildi. HASA Turkiye'de pek tanınmasa da oldukça iddialı titanyum ve karbon kadrolar ureten ve MTB takımıyla da tanınan bir firma. Kadro hakkında detaylı bilgi için bkz. http://www.hasabike.com.tw
    Kadro Medium boy. Bisiklet yaklaşık 1 senelik ama malesef bu surede doktora tezimi yazdıgım için pek hakkını veremedim, cok az kullanildı. Şimdi askere gittiğim için satıyorum.
    - On ucgen aluminyum arka üçgen karbon. Böylece 10.2 kg ağırlığıyla keçi gibi tırmanır ama yumuşak iner. Amortisör Rockshox SID Team Lock-out (gidondan) (mukemmel durumda).
    - Mavic ceramic jantlar uzerinde 2006 XTR gobekler.
    -Vitesler on ve arka XTR (2006) /vites fren kollari XTR (öyle tercih ettiğim için 8'li ama siz isterseniz 9'luya çevirebilirsiniz sistemin ruble dışında geri alanı 9'lu cunku,
    -Aynakol seti Raceface Turbine LP (Raceface'in üst model 5 kollu aynakol seti soğuk işleme, CNC yapraklar. Hiç esneme yok!! Aynakol mükemmel durumda ama Almanya'dan 30 Avro'ya aldığım yedek orta yaprağı da yanında veriyorum.
    - FSA ISIS bottom bracket.
    -Time Atac XS pedallar
    - Answer hyperlite karbon gidon/Easton EA 50 gidon bogazi/
    -XTR V-Brake frenler (frenleri baska bisikletten aktardım. Bu nedenle bisikletin uzerinde belirgin asinma izi olan tek parca frenler. Ama yine de bir sure idare edecek kadar da iyi.
    -Woodman Aluminyum seleborusu/Sette Sele
    -IRC Serac Lite lastikler yepyeni.
    - Bisikletin bana maliyeti 2650 Avro civariydı, şimdi 1199 Avro'ya satıyorum. Yarışmaya hazır, piyasadaki en iyi komponentlere sahip ve de neredeyse yepyeni durumda bir bisiklet. Ben olsam alırdım :) Bisikleti Kaçkar Bisiklet'e bıraktım, orada görebilirsiniz. Ayrıca Kaçkar bisikletin 2. el malzemeler sayfasında resmi de mevcut. İyi alışverişler.

2. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    resimi buraya da ekle istersen senin daha çabuk satman açısından iyi olur
    saygılar

3. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    lütfen burayada resim koyabilirmisin.

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    resimi ben ekledim sevabına :D :D :D

5. evrenolb

evrenolb Aktif Üye

Seviye:
    Selam Bertan,

Askerlik nezaman? Insan bukadar özenle ve para harcanarak oluşturulmuş bir bisikletin mecburiyetten ve harcanan paranın yarısından azına satılınca üzülüyor. Ben dört-beş ay önce yeni bisiklet almamış olsam aynı paraya çok daha üst seviyedeki bisikletini alırdım.

İnşallah zamanında satarsın.

Bulent

6. LBertan

LBertan Yeni Üye

Temennilerin icin tesekkurler Bulent. Nisan 13 gibi askerim gibi gorunuyor. Simdi bir de gogsumde bir kitle cikti aksilik. Cuma gunu ameliyat oluyorum. Aksilikler teker teker gelmiyor malesef. Gorusuruz.

Bertan

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.