satılık flatland kadro..

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
tamamen el yapımı.flatland a uygun. street te de kullanabilirsiniz.kadro oldukça sağlamdır.khe nin equilibrium modeline benzetilmiştir.ve hiç bir sorunu yoktur.
üzerinde lx aynakol 32 li dişli ile , entegre furş yatağı , koltuk borusu , kelepçesi.

Fiyatı ise 140 ytl dir.

msn adresim volkanmtb@hotmail.com.

(link)

Scudo

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
hayırlı satışlar emeğine sağlık yapanın ama ağırlık nedir?

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
kadroyu ben yaptım.agırlık 2500 falan oldu.hafif olması gerekiyordu ama elimizdeki olanaklarla bu kadar .ağır fakat hareketler yapılabiliyor.aluminyum da yapabilirim şu an aslında, fakat biraz maliyetli ve zahmetli oluyor.

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
kaynakları argon kaynağıdır.kesinlikle hiç bir sorun olmaz.flatta ve streette de kullanılacak durumda.mongoose kadronun bağızı bölünleri kesilerek yapıldı.resim istersen 2 gün içinde tüm ayrıntıları çeker yollarım.

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
Bende mersindenim ben almak ısterım nıye dersen mersındekı rampada toplanan
bmx ciler grubuna katılmak ıstegımdendır.. belkı tanırsın mehmet aydın selcuk fln
warr.. orda takılan MsN * efsane_968@hotmail.com eklersen sew!n!r!m artı
irtibAta gecerım bana gercekten lazım msnenye gelde konusalım....:Skull-175

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
yaa arkadaş bu alüminyumdan kadro yapsak ne kadara patlar malzeme işcilik fln filan bilgi veririrsen sevinirim

karbit

Üye
Tepki
0
bıse dıkatımı cek tı tusunamı kaynaklar argon demıs sın de malzemesı alımın yum degıl dıyor sun vede kaynak argon dıyor sun argon alımınyum kaynagıdır senın kulan dıgın kaynak gaz altı felan olmasın dıkatımı cek tı ıtıu satıslar

dr.sck

Üye
Tepki
11
parça parça satmayı düşünürmüsün kadronu alırım kardeş???

yasin_942

Üye
Tepki
13
ne yalan söliyim ben bu yaz doğal tesisatı döşüyen bi firmada calışdım ve argon kaynağı ile ÇELİK doğalgaz boruları kaynaklandığını gördüm yanlışsam düzeltin argon kaynağı ayrıca tığ kaynağı olarak da biliniyo

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
@karbit

BEN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ METAL İŞLERİ BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM VE KAYNAĞIN NE OLDUGUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM.RESİMDEN NET BİR ŞEKİLDE ANLAŞILAMAYABİLİR. AMA KAYNAK ARGON YANİ TİG KAYNAĞIDIR.BİRAZ ARAŞTIRMA YAP BENCE ARGON SADECE ALÜMİNYUM KAYNAĞINDA KULLANILMAZ.SANA BİR SORU O ZAMAN.SENCE CROMOLY KADROLARIN KAYNAĞI NE?

yasin_942

Üye
Tepki
13
lütfen kaynak bilgileriniz kulakdan duyma ise foruma bilip bilmeden yazmayın

mxceyn

Aktif Üye
Tepki
19
haklısın amao zaman neden gundeme geldı tekrarkı
?

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
cunku bazı arkadaslarımız cok arastırmıs anlasılan gordunuz uzere bmx sahıbındende ses cıkmıyor...
bos bos konuscagınıza arkadasım bıraz neyın ne olduguna bakıp ole bı yorum yapın ok (Y)...

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
Çok araştırma yapın diye bas bas bağırıyorlar ama siz sadece konu araştırması yapıyorsunuz anlaşılan.. Tarihlerine bakarsanız böyle konulara yorum yapmadan önce .. böyle eski konular gündeme gelmemiş olur. teşekkür ederim ..:)