Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Diamondback XTS moto ( değşimleriyle )

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Soner YAMAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Soner YAMAN

Soner YAMAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    En son değişimleriyle Diamondback XTS moto al mountain , freeride bisiklet

En başta bisiklet de olan sorunlardan bahsedeyim
    1. Ruble ve zincirin değişmesi gerekmektedir baya yıprandı .
    2. arka jant çemberinde benden önce kullanan ve bana satan arkadaş belirtmedi ama çemberde bir darbeden kaynaklı hafif yamulma var ama kullanımda düzeltebildiği kadar düzelttim ( bana satan kişi söylemedi o kişide konunun en altında kara liste başlığında yeralıyor )

Özelliklerine gelelim
    KADRO : Diamondback XTS moto LARGE 2006 model sıfır olarak geçen sene sonunda aldığım kadro üzerinde manitou 6 way 8.5'' eye to eye ( 225 mm denkgelir )
    180 mm arka çalışma mesafesi var 1.5'' ve 1.1/8 her iki maşada kullanılabilir .

MAŞA:2008 model marzocchi 66 RC3 180 mm çalışma mesafesi 1.1/8 şaft borusu rebaund ayarlı sertlik ayarlı dır maşa çok yüksek ve kaliteli performansa sahib söze gerekyok aslında marzocchi demek yeterli

Alex rims supra bh çemberler Arka göbek Pacific 3 tırnaklı 4 rulmanlı geçme sistem fliberi cır cır böceği gibi öten modellerden :D
    (sokma mili her kadroya uyar) ,Ön göbek novatec 20 mm axle

FRENLER : Avid juice 5 fren seti ön 180 arka 160 mm rotorlar

Gidon boğaz TURUVATİV HUSSEFELT , Alivio aynakol ,Sram x7 arka aktarıcı ve vites kolları ( 9'lu ) Furş Cana Creek dizme bilyalı ve benim tarafımdan 1.1/8 upgrade yapılmıştır.

FİYAT : 2000 tl
    RESİMLER

Kargo alıcıya ait sorular için özelden ulaşın
    Teşekkürler şimdiden

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.