satılık deore(centre lock) göbekli alexrims DC19 jant seti

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
arkadaşlar jant seti hem v fren hem disk fren uyumludur. akıcılığı gerçekten çok güzel jantlardır. yaklaşık 600 km binilmiştir. bisikletimi çok sert kullanmadığımdan jantlarda da problem yok. göbekler shimano deore centre lock, çember Alexrims DC19 ,teller muhtemelen taiwan tellerdir, tel başları dt swiss mavidir. 36 telli bir jant setidir. ağırlık konusunda malesef bilgi sahibi değilim. orta seviye için kullanımı gayet uygun bir jant setidir. jant setini satma sebebim üst seviye bir jant seti dizmiş olmamdır.
jant seti için istediğim fiyat kargo alıcıya ait olmak üzere 160 tl dir. kargo anlaşmalı gönderileceğinden biraz uygun fiyatlı olacaktır. pazarlık payı mevcuttur..

Scudo

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
@cesiceyms

hassas terazim olmadığından ağırlığını bilemiyorum malesef. 2 kg üstündedir muhtemelen.ancak extreme kullanım için çok uygun olacağını düşünmüyorum zira daha dayanıklı bir jant seti olmasında fayda var. teller ve çember çok daha dayanıklı olmalı extreme için. bu orta seviye bir jant seti sonuçta

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
ö.m. attım gecikme için özür dilerim işlerimden dolayı foruma giremedim.
bu arada orijinal ve hiç kullanmadığım deore quick release ler de üzerinde verilecektir..

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
ilan 150 tl den günceldir kargo alıcıya ait...

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
bugün jantları tarttım 2024 gr ağırlıkları var arkadaşlar

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
jant seti forumdan Hakan DURMUŞ kardeşime satılmıştır.. ilan kapatılabilir teşekkürler..