Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Satılık deore aynakol+Octalink ortagöbek

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Resimde gördüğünüz aynakol ve göremediğiniz ortagöbek satılıktır.Satma nedenim eski kadromu değiştirdikten sonra ortagöbeğin mili kadroya göre uzun kaldı.Ortagöbeği kısa milli ile değiştirince aynakola sürtme yapıyor o nedenle ikisini birden satıyorum.Orta göbek oldukça güzel ve pürüzsüz dönüyor.İçine hiç su fln girmedi.Boşluğu fln kesinlikle bulunmamakta.Sorunsuz diyebilirim.
    Aynakola gelince resimlerdende gözüktüğü gibi üzerinde çizikler mevcur fakat bu görüntüden ileri gitmemekte performansında sorun yoktur.Dişlerin durumunu tam bilmesemde sağlam olmaları gerek.Bu parçaları 1 yıldan beri kullanıyodum.Ve bisiklet uzun bir aradan beri yattığından şu anlık yıpranmıyor.

Diğer kol.

Dişlilerin durumu.

Tam hatırlamamakla beraber 170 mm olması lazım kolun uzunluğu.En büyük dişli ise 44'lü. (yanılmıyosam)

http://deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1368,DeltaBisiklet,1234

Görüldüğü üzere ikisinin sıfır fiyatı 120 tl civarı oluyor. Ben ikisini 70 tl ye pazarlıksız veriyorum.

Bu arada parçalara talip olan arkadaşlardan ricam hemen istememeleri.Önümdeki 13 gün boyunca arazide stajdayım ve çok yoğun bir programımız var.Ayrıca bisiklet yanımda değil memlekette.Parçalar ile ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşsın konuşalım.....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.