Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Creative Inspire A200 2+1 ses sistemi ve çeşitli elektronik malzeme

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Fatih Kısa tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fatih Kısa

Fatih Kısa Kıdemli Üye

Seviye:
    1.Creative Inspire A200 2+1 ses sistemi----> 60 TL

2.A4Tech ViewCam pk-835 notebook webcam------>40 TL

1.Ürün ve 2. ürün aynı gün aynı yerden alınmıştır.Her ikisininde 2 şer yıl garantisi devam etmektedir.2008/11. ayında alınmıştırlar.

1.Ürünün toplam ses çıkış gücü 9Watt'tır.Subwoofer 5Watt 2 adet monitör hoparlörü 2X2Watt olmak üzere.Herhangi bir sorunu yoktur ve mükemmel denebilecek bir sese sahiptir.

2.Ürün A4techin en güzel Notebook WebCamlerinden olan ViewCam modelidir. Cmos lensi ile bulanıklığı otomatik olarak ayarlar 640x480 çözünürlüğe sahiptir.

İstanbul ve Adapazarı içi elden teslim edilebilir.Ürünler Adapazarı'nda bulunmaktadır.

Bütün ürünleri beraber alıcak olan arkadaşa kargo hediyemdir.

Saygılarımla...

2. Fatih Kısa

Fatih Kısa Kıdemli Üye

Seviye:
    Fiyatlara alınan tepkilerden dolayı A200 2+1 45 TL - a4Tech Webcam 40 TL olarak İlan Günceldir.

Not: A200 le ilgili bi arkadaşımız internetten satış yapan bir siteden fiyatını kontrol etmemi istemiş.özel mesaj şimdilik gönderemiyorum o sebepten burdan yazmak istedim ben cihazları teknosa'dan aldığım için oradaki fiyata bakıp fiyat verdim.Şu anda teknosa'da ki fiyatı da 79 tl dir. cihazlar 4 aylıktır taksitleri daha yeni bitmiştir 24 ay garantisi devam etmektedir.İlanla ilgilenmeyen arkadaşların ilan hakkında özel mesaj veya ilan altına mesaj yazmalarını istemiyorum bilginize.ilgilenenler mehmet.fatih.kisa@hotmail.com msn adresinden bana ulaşabilir.

Saygılar...

3. Fatih Kısa

Fatih Kısa Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet yokmu arkadaşlar bu iki tertemiz cihazı almak isteyen ?
    Elinde temiz LX FC-M580 aynakol olan bir arkadaşla üstüne para verilerek takasta yapılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.