Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Corratec X vert Motion

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mustafa Şükrü Yıldırım tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bisikletimi çok severek kullandım ancak city bike alıcağım için satıyorum. Bisiklet sadece tur maksadıyla kullanılmıştır, göze batmayan çizikleri vardır, düzenli olarak sonax cila ile temizlenmiş bakımı yapılmıştır. Adam gibi arazi - yarış yüzü görmemiştir. Resimlerdende anlaşılacağı üzere gayet temizdir.

Özellikler;

• Corratec monobox kadro (17-18" olması gerek üzerinde bir ibare yok, boyum 1.85 olmasına rağmen rahatsız olmuyorum )
    • Rock Shox Dart 3 maşa
    • Ön arka arttırıcılar deore, 27 vites, deore ruble, zincir vs.
    • Vites kolları deore
    • Fren ayakları ve fren kolları acera + arkalı önlü baradine pabuç
    • Jagwire kablolar ve orj. telleri.
    • Zzyzx aynakol
    • Gidon, gidon boğazı ve sele borusu zzyzx
    • Rigida jant, formula göbek, dt swiss jant telleri
    • 2 tane sele;
      Selle royal freemach jel sele (315 gr) ve bmb sert jel sele (289 gr)
    • Kalpiye takılı pedallar
    • Continental sport contact 1.6 lastikler (ömrünün yarısını tamamlamıştır, arka lastikle yarık mevcuttur içten yamalıdır, bu durum uzun süredir sorun yaratmamakta.)
    • Ön iç lastik continental presta - arka iç lastik kenda (hafif) presta

Aksesuar olarak verilecekler
    • Mavic wintech fs km saati
    • Velo elcikler
    • Topeak matara kafesi

Üzerindeki maşanın garantisi devam etmektedir. Kutusu kullanım klavuzu ve faturası mevcuttur. Erdoğanlar bisikletten alınmıştır. İçi hiç açılmamıştır. Kışın çok soğuk havalarda hassazlaşmaktadır ancak normal hava şartlarında düzgün çalışmaktadır. Rebound ve kilit mekanizmasında sorun yoktur. Sertlik ayar yerinde bir sorun var elle değilde, ingiliz anahtarı vs. halloluyor.

Mavic wintech fs km saatide kutulu, garantili ve faturalıdır. Erdoğanlar bisiklettten alınmıştır. Pilleri daha yeni değişti.

Aynı şekilde velo elciklerde erdoğanlardan alınmış olup faturası vs. vardır.

Aynakol bazen nadir olarak (agresif sürüşlerde) ön vitesi arttırırken zinciri aynakola sarabiliyor, tek sorun bu, sürekli olan birşey değil, kullanımda bir sıkıntı oluşturmuyor.

Arkadaşlar parça satış vs. yoktur.
    Takas olarak sadece 2010 yada 2011 model gerçekten temiz çiziksiz, beyaz specialized sirrus sport olabilir, üstünü nakit olarak tamamlayabilirim.
    İstanbula yeni yerleştim çalışıyorum fazla vaktim yok ve bisikletim Yalovada. Bisikleti görmek yada almak isteyenler pazar günleri Yalova'ya gelsin misafirim olsun. Yada almak isteyen arkadaşlada istanbulda yüz yüze görüşebiliriz. Tercihim elden satış.

FİYAT 750 TL, ciddi düşünen olursa pazarlık düşünebilirim.

Resimler;

İletişim;
    No: 0535 210 14 30 ( Sms atabilir yada arayabilirsiniz)
    Msn/mail/facebook: auralive@gmail.com (Facebooktan ekleyip diğer resimlere bakabilirsiniz)

Mustafa Ş. YILDIRIM.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.