satılık cok uygun fiyatlı geotech ascent kadro+sele+seleborusu+gidon+gidon boğazı

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm arkadaşlar
1100 km kullandıgım kadromu daha üst modele gectiğim için satıyorum kadro gayet sağlamdır agırlığı hakkında kesin bi bilgim yok ancak deltayı aradım 1650 gr civarı dediler ama bence 1900 gr civarında cünkü bisikletim kadrdan sonra epey hafifledi. kadroda cizikler mevcuttur ama catlak kırık vb. sıkıntıları yokdur. resimde görünen cizikler boya cizigidir öle cok derin cizikler değildir.kadro ile birlikde ascentin orjinal sele borusu selesi gidon gidon boğazıda yanında verilecekdir yanında gidondan vidası yalama olduğu için cıkartamadıgım için kaldı alan arkadaş cıkartırsa heralde 35-40 civarı bişe eder 0ı 60 lira civarında.

bütün ürünler fiyat: 120 lira
ulaşım bilgileri : özel mesaj yolu(sık sık bakarım) ile 0555 495 57 16(trcell) aradıgınızda elimde müşteri olursa meşgule atarım ama en kısa süre içinde dönerim.
ödeme: ankara içi elden veya kredi kartı ilede olabilir öncelik ankara içi olmasını tercih ederim kargo alıcıya aittir (kredi kartı ile olan kısmı reklam olmaması için özelden cevaplarım)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@ahmet kıran

kusura bakmayın yazmayı unutmuşum 18" olması lazım

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
parcalar oguzcigsar abimize satılmıştır salı günü kargolanıcakdır

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Tamer Kamalak

tamer bey muhtemelen dalga geciyosunuz son mesaja ve tarihine bakarmısınız böle ölü konuları diriltmekden ne anlıyosunuz anlamadım gitti