Satılık Çok Temiz Borla

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Birader milletle dalga mı geçiyorsun. Oyuncak mı bu iş, ayıp değil mi senin yaptığın?

Bırak milletin fiyat kavgasını da bir fiyat ver, ama daha öncesi satmaya kesin karar ver. Yer söyle, saat söyle, gelelim veya getir görelim...

Görmeden internetten sipariş mi vereceğiz?

Scudo

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
@agencalp

dostum benim yazdıgım tarih ile senin yazdıgın tarih tutusmuyor. Borlanın fiyatı Ben yazıyı yazdıktan 1 hafta sonra düşmüştür... Saygılarımla...

sevax

Üye
Tepki
0
ya açıkcası yapılan ufak tefek değişiklikleri düzenleyemedim yeni konu açtım... kararsız kaldım satmakta onun için haklısınız çocuk oyncağına döndü ama napiyim son kararım bu satıyorum 1-2 ay daha beklicem satıldı satıldı satılmadı yawaş yavaş parça değişlikleriyle üst modele geçicem

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
borlalar mutlaka satılır ama renk secimin biraz kotu gibi geldi bana ;)

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@sevax

Hep laf, hep laf...

"Sana almaya niyetliyim, nasıl görebilirim?" diye soruyorum hâlâ bir cevap vermiyorsun. Kafan nerede birader, Türkçe mi bilmiyorsun?

Yeter ya, sat şu bisikleti de sen de biz de kurtulalım...

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
adminlerden bu konunun kilitlenmesini VE Sevax isimli üyeye süreli ban vermesini istiyorum. İnsanları Bisiklet satıyorum diye oyalıyor. Ama Ortada satılan birşey yok. Satılıga cıkarmıs Ama hiç kimseye cevap verdigini gormedim. Gereginin Yapılmasını istiyorum...

Saygılarımla.

sevax

Üye
Tepki
0
Ya ne istersen iste bak kardeşim ben bisikleti satıyorum kimseden de bana bi mesaj geldiği felan yok diyorum ki eğer ilgileniyorsanız msn ekleyin sevaxxx@gmail.com yada mail atın yoksa pm atın ama bana hiçbir şekilde bi mesaj kişi eklemesi yada mail gelmiyor.... siz benlemi dalga geçiosunuz ya asılll