Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satilik Carraro Mtb Hedİyelerİyle Bİrlİkte Uygun Fİyata

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında halis tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. halis

halis Yeni Üye

Seviye:
    slm carraro marka bisikletim satılıktır.kadro boyu 16 inç tir.alalı 3 4 ay oldu ama elektrikli bisiklet alacagımdan dolayı satıyorum.bisiklet gayet temizdir ve hiçbir sorunu yoktur garantisi var.bisikletin özellikleri resimlerden anlaşılıyor yazmaya gerek yok.parça satışı yoktur. AKSESUAR OLARAK:km saati,pompa,suluk kafesi,suluk,2 adet ön far ve arka far,bisiklet kilidi,barentler,alyanlı cakı ve anahtarlı çakı,ayrıca hiç kullanmadıgım orjinal lastikleriyle beraber verecegim şimdi kullandıgım lastikler levorin marka sıfır gbi duruyor. FİYAT OLARAK:650 TL İSTİYORUM HERYERE KARGO BENDEN PAZARLIK YOKTUR

2. halis

halis Yeni Üye

Seviye:
    slm carraro marka bisikletim satılıktır.kadro boyu 16 inç tir.alalı 3 4 ay oldu ama elektrikli bisiklet alacagımdan dolayı satıyorum.bisiklet gayet temizdir ve hiçbir sorunu yoktur garantisi var.bisikletin özellikleri resimlerden anlaşılıyor yazmaya gerek yok.parça satışı yoktur. AKSESUAR OLARAK:km saati,pompa,suluk kafesi,suluk,2 adet ön far ve arka far,bisiklet kilidi,barentler,alyanlı cakı ve anahtarlı çakı,ayrıca hiç kullanmadıgım orjinal lastikleriyle beraber verecegim şimdi kullandıgım lastikler levorin marka sıfır gbi duruyor. FİYAT OLARAK:650 TL İSTİYORUM HERYERE KARGO BENDEN PAZARLIK YOKTUR bana:0543 276 14 60 dan ulaşabilirsiniz.SAYGILARIMLA

3. halis

halis Yeni Üye

Seviye:
    slm carraro marka bisikletim satılıktır.kadro boyu 16 inç tir.alalı 3 4 ay oldu ama elektrikli bisiklet alacagımdan dolayı satıyorum.bisiklet gayet temizdir ve hiçbir sorunu yoktur garantisi var.bisikletin özellikleri resimlerden anlaşılıyor yazmaya gerek yok.parça satışı yoktur. AKSESUAR OLARAK:km saati,pompa,suluk kafesi,suluk,2 adet ön far ve arka far,bisiklet kilidi,barentler,alyanlı cakı ve anahtarlı çakı,ayrıca hiç kullanmadıgım orjinal lastikleriyle beraber verecegim şimdi kullandıgım lastikler levorin marka sıfır gbi duruyor. FİYAT OLARAK:650 TL İSTİYORUM HERYERE KARGO BENDEN PAZARLIK YOKTUR bana:0543 276 14 60 dan ulaşabilirsiniz.SAYGILARIMLA

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.