Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık bisiklet römörku

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında İrfan Aşıroğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Markası:B.O.B

Fiyatı:500tl.

Kargo ücreti bize ait

Mail:irfanarolu@gmail.com

2. varol bisiklet

varol bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    bu ürünü ben biliyorum ,bu ürün deneme maksatı ile bir kac kez takıldı ama üzerine bir yuk konulmadı ,oda görenlerin dikkatini cektiği için deneme maksatıyla takıldı bağlantıları aparatları var ama fotoraf konusunda yardımcı olamıyacağım çünki siteye fotorafları koyan irfan bey şu an kendisi yok ,ilginiz için tşk

3. varol bisiklet

varol bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar irfan beyle konuştum fiyatı son olarak 400 tly cekmiştir ilan için son bir hafta

4. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    18 mart için okulumuz bisiklet kulübü olarak çanakkaleye pedallıyoruz. çadır, ilk yardım malzemeleri, bakım araç gereçleri..vs gibi yükleri herkese eşit pay edece kolsak da birinin ipi göğüslemesi gerekiyor.

bu anlamlı tura katılım için bütçemiz zaten ortada.. lütfen, klüp adına istirham ediyorum, bir güzellik yapın da işi oluruna bağlayalım. çanakkale turundan sonra yaz geldiğinde, remork ile 3000 km lik bir avrupa turuna çıkacağım.

ülkemizde istediğinizin yarı fiyatınında altına birebir yukardaki remorkunuzun kopyasının yapıldığını biliyorum ancak uzun avrupa yolculuğu bu yerli alternatifler konusunda beni düşündürüyor.

yardım, anlayış, hoşgörü..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.