Satılık Bianchi Wap: Deore/SRAM X-5/Ritchey/Scott

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bisikletimi paraya ihtiyaç duyduğum için satıyorum. Çok temiz durumdadır, hiçbir sorunu yoktur ve alan arkadaşımız uzun süre hiçbir şekilde sorun olmadan kullanabilir. Üzerinde haliyle birkaç çizik vardır. Bisikleti çok temiz kullandım, kaldırımdan bile atlamışlığım yoktur. Tamamen gezi için kullandım araziye bile toplasanız 5 kere girmişliği yoktur. Neyse resimlere geçelim:

(link) (link)
(link) (link) (link)

Kadro: Bianchi WAP 2008 modeldir. Birkaç yerinde çizik vardır, kesinlikle vuruk, kırık, çatlak,ezik, darbe yoktur. Dediğim gibi kaldırımdan bile atlamışlığım yoktur. Ağırlığı yaklaşık 1.900 yada 2 kg dır. Çok mükemmel sağlamlıkta bir kadrodur.Disk uyumu vardır.
Süspansiyon: RST 'nin modelini bilmediğim bir maşası. Üzerine kaportacıda çok kaliteli beyaz boya atılmıştır.Yaylıdır. Sertlik, yumuşaklık ve rebound ayarı vardır. Kesinlikle sorunsuzdur, %100 düzgün çalışmaktadır. Ağırlığı 1.750'dir.Çok mükemmel kalitede bir maşadır.Hem disk hem v-break uyumludur.
Jant Seti:Deore göbekli, Alexrims X-2100 çember vardır. Akort ayarı düzgündür. Önde tamamen siyah tel, arka jantta ise siyah ve gri karışık tel kullanılmıştır. 36 deliktir. Sadece V-Break uyumludur. Oldukça sorunsuzdur ve bütün bakımları yapılmıştır.
Aynakol: Ritchey WCS aynakol ve Shimano(modelini bilmiyorum) orta göbek vardır. Aynakolun üst yaprağı sıfır XT yaprak ile değiştirilmiştir. Aşınma yoktur. aynakolun tek ağırlığı 650 gr, göbekle beraber ağırlığı 860 gr'dır. Dişli sayıları 44-32-22'dir. Mükemmel kalitede bir aynakoldur. Hallowtech'tir. Göbekte boşluk yoktur, fakar çok nadirde olsa çıt sesi yapmaktadır. Kesinlikle sorunsuzdur.
Arka kaydıraç: SRAM X-5'tir. Şubat ayında bir arkadaştan sıfır olarak almıştım.Aşınma vb. yoktur. Üzerinde çizik bile yoktur ve çok temizdir. Kesinlikle sorunsuzdur.
Vites kolları: SRAM X-5'tir. 9'lu sistemdir,kesinlikle sorunsuzdur.Üstlerinde çok küçük 1-2 çizik vardır. Oda 1 kere lastik tamiri yaparken bisikleti ters çevirmek zorunda kaldığım için oluşan çiziklerdir.
Ön kaydıraç: Shimano Tourney serisidir. Şubat'ta sıfır olarak almıştım. Üzerinde çizik yoktur, sorunsuzdur.
Fren kolları:Avid Single Digit-5. Nisan ayında sıfır olarak olarak. Kesinlikle sorunsuzdur. Üzerlerinde çizik bile yoktur.
Ruble ve zincir:SRAM'dır. Modelini bilmiyorum. Rublede biraz aşınma vardır, oda 2. el almıştım aldığımda vardı. Daha uzun süre kullanılabilir. ikiside sorunsuzdur.
Lastikler:Continental Explorer Pro. Lastikler 2.10'dur. Çok az aşınma vardır. Yırtık vb hasar kesinlikle yoktur. Yol tutuşları mükemmeldir. Daha uzun süre kullanılabilir. kesinlikle sorunsuzdur.İç lastik CST'dir. Arka lastikle birkaç kere patlamıştır, Ön lastikte 1-2 kere ancak patlamıştır. Sorunsuzdur.
Fren bacakları:BR-M410 yani Alivio serisi fren bacakları vardır. Kesinlikle sorunsuzdur. Arkada SCS pabuç, önde kartuş pabuçlar takılıdır.
Gidon ve boğaz: Scott gidon ve boğaz takılıdır. 4 vidalıdır. Aldığımda bir arkadaş düşürdüğü için uçlarında 1-2 çizik vardır. Ancak elciklerin içinde kaldıkları için kesinlikle görülmemektedirler. Başkada çizikleri yoktur.Boğaz vidası yuvalarından biride yalama yapmıştı, tornacıda tamir ettirdim. Kesinlikle hiçbir sorun çıkarmayacağını ve orijinalinden farksız olduğunu garanti edebilirim. Kesinlike sorunsuzdurlar.pro Grip elcikler takılıdır.
Sele ve sele borusu: Sele Selle SMP'dir. Üzerinde yırtık vb. hiçbir hasar yoktur. Sorunsuzdur ve oldukça rahat bir seledir.Kalloy sele borusu üzerinde birkaç çizik vardır. Oda 2. el almıştım aldığımda vardı. Sele borusu uzunluğu 40 cm'dir ve 27.2 mm kalınlığındadır. Sorunsuzdur.

Arkadaşlar bu bisikletle ilgili herşey yukarıda anlattığım gibidir. Yanında resimlerde gördüğünüz küçük pompayı ve Elite Nanogelite suluğuda vereceğim. Fiyat 950 TL'dir. Kargo alıcıya aittir. Alıcılar elektrobeyin@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

Scudo

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
Kadro boyu 18"'tir. Sele kelepçesinden orta göbeğe doğru 46 cm gelmektedir.

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar acil paraya ihtiyacım olduğum için 750 TL olmuştur.

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
730 TL ile ilan günceldir. Bisikletin ağırlığı 12,3 kg'dır.