Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Satılık- Bianchi Sauk- 2 yaşında kadro boyu 14.5 tamamen orjinal deore

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Mevlut Furkan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mevlut Furkan

Mevlut Furkan Yeni Üye

Seviye:
    İyi Forumlar.

2 senedir kullanmakta olduğum 14,5 kadro bianchi sauk bisikletimi satmayı düşünüyorum. bisikletimi aldığım günden bugüne üzerinde hiçbir oynama yapılmamıştır. aşşağıda teknik özellikleri mevcut full deore ortalama 12 13 kg arası bir ağırlığı var bisikletin belli yerlerinde (kadro ve arka aktarıcıda) kullanımı etkilemeyen çizikleri var (gerekirse ayriyetten resimleyebilirim) bunun dışında üzerinde orjinal lastikleri var yalnız arka lastiğinde aşınmalar mevcut bunlar dışında bir sıkıntısı yok kadro boyunu özellikle tercih ettim boyum 1.70 daha önceki kadrom boyuma göreydi fakat şuanki kadro boyunda hakimiyetimin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum gerekirse yakın çevreye bisikleti getirip gösterebilirim kullanımı ve görüntüsü doyurucu bir bisiklettir. donanım ve fiyat olarak oldukça makuldur istediğim fiyat ise 650 tl dir.

Kadro Alüminyum 6061 HF / Entegre Maşa Yatağı
    Maşa SUNTOUR 26"SF10 XCM V2 RL 100mm
    Jant 26/559X19 BYTE ÇİFTKAT ALÜMİNYUM SİYAH 32H-
    Lastik SCHWALBE 26X2.10 54-559 BLACK JACK LITE SKINE PP
    Vites SHIMANO DEORE 27 VİTES
    Fren ÖN - ARKA: V-FREN "SHIMANO" BRM590 SİYAH
    Sele SELLE ITALIA Q-BIK FLOW SİYAH

Bana mvlt.frkan@gmail.com ve 0538 354 05 68 nolu cep telefonundan ulaşabilirsiniz

Saygılar...

2. Mevlut Furkan

Mevlut Furkan Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar ilan günceldir bisikleti para ihtiyacından satıyorum üzerine para alabileceğim 200 250 tl fiyatlarında bmx tarzı bisikletle takas düşünebilirim. peşin fiyatım 600 tl olmuştur. takas için 650 tl geçerlidir.bana e posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.