Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Bianchi Focus. Modifiyeli...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında proteo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yeni aldığım Scott Sportster p3 e yer açmak adına çok sevdiğim focusumu satıyorum. İşin açıkçası satma konusun da çok da kararlı değilim fakat yer konusun da çok sıkıntımız var evde 3 bisiklet olunca ilk göz ağrımı gözden çıkarmak zorunda kaldım. Km saati sigma BC800 yeni jantlar ( Alexrims Ace 19) yeni aynakol takımı yeni fren ve vites takımı (24vites.) hepsi shimano. Bütün malzemeleri erdoğanlar bisikletten lütfü abinin tavsiyeleri doğrultusun da geçen sene kışa girerken almıştım. Bisiklet çok çok temizdir göründüğü üzere. Fiyat 300 ytl. Ben alanyada oturuyorum. Alanya dışına kargo ücreti alıcıya ait.

2. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Güncel................................

3. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Son fiyatı nedir acaba ve parça parça satmayı düşünür müsün?

4. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    son fiyatın ne olduğunu yazarsanız bir alıca rkadaşım varda.Birde bisikleti alırken alıcıya ne şekilde vereceksiniz yani bisikletin üzerinde bir çok aksesuar var hangilerini verip vermiyeceğinizi yazarsanız çok makbule geçer.

5. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar söylemiş olduğum rakkam son fiyattır. Fotoğrafta görmüş olduğunuz herşey fiyata dahildir. Sırf çanta için 2 sene önce iyi bir para vermiştim inanın. Diğerlerinden yukarıda bahsetmiştim amacım övüp bisikleti bu şekilde satmak değil. Yalnız tertemiz bir bisiklet olduğunu söyleyebilirim. Nasip olurda alan bir arkadaş olursa bisikleti gördüğünde bana hak verecektir.

6. Gozken

Gozken Yeni Üye

Seviye:
    Çanta çok hoşuma gitti. Makul bir fiyat olursa talibim. Ancak çantanız için düşündüğünüz fiyat var mı?

:D

7. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Komik olan çanta mı çantanın bahsinin geçişimi. Arkadaşlar sormuş üstündekiler de dahil mi dye bende küçük bir izah yaptım komik olacağını düşünmemiştim.

Bisikleti komple satıyorum arkadaşlar bu konu hakkın da soru gelmezse sevinirim.

Bu arada burası 2 el bölümü komedi dükkanı değil. Lütfen yorumlar bu yönde olsun. Saygılar...

8. Zizim

Zizim Yeni Üye

Seviye:
    Adam ne demişki? Sadece çantanızı satmayı düşünürseniz talibim diyerek bir de gülücük koymuş.

Arkadaşın yazdığını yanlış anladınız herhalde, yazdıklarınız hem ağır hem de gereksiz olmuş!

9. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Güncel.........................

10. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Sanırım yanlış anladığım düşünülmüş olsaydı öncelikle sizden değil yorumda bulunan arkadaştan bir cevap gelirdi.

Bu sayfada polemik konusu olsun istemiyorum. Konu gerçek amacından bir şekilde anlamsız sataşmalarla bu yöne çekilmeye çalışılıyor sebebini anlayamadım.

Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu bana kimse ima edemez. Lütfen biraz daha düşünerek yorum yapalım.

Bu sayfa maalesef amacında bir şekilde saptırıldı yetkili arkadaşlardan bu konunun silinmesini rica ediyorum. Bisiklet hakkında yorum ya da talep beklerken nelerle karşılaşıyorum inanılır gibi değil.

11. fashiontronix

fashiontronix Yeni Üye

tam istediğim gibi bi alet. istanbulda olsa anında alırdım :(

12. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.