Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Avid Juicy Five hidrolik fren seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında behcetatinc tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba,
    Kullanmakta olduğum Corratec S 02 nin orijinal frenleri olan Avid Juicy Five hidrolik disk frenleri, bir üst modelini aldığımdan satıyorum. Bisikletimi sürekli asfaltta kullandığımdan frenler gayet iyi durumdadır, kendi hatamdan dolayı arka fren padlerini yağ bulaştırdığımdan iki ay önce değiştirmiştim, dolayısıyla arka padler önlere göre daha yenidir.
    Frenler ön 203 cm, arka 160 cm center lock XTR rotorlar ile verilecek olup resimde gözüken parçaların tamamıyla birlikte teslim edilecektir. Frenlerin hiçbir sorunu bulunmamaktadı.

Fiyat 175,00 TL olup kargo olması durumunda fiyatı alıcıya aittir. Çalıştığım şirket itibarı ile Yurtiçi Kargo da personel indirimimiz olup, gideceği yere göre öğreneceğim kargo tutarıda havale edilirse bu indirimden alıcı arkadaşımıda yararlandırabilirim.

İlgilenen arkadaşlar bu forum üzerinden veya behcetatinc@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

2. vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    özel mesaj...

3. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Ürün Vgulgec nickli arkadaşımız tarafından satın alınmıştır. İlgi gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. İlan kilitlenebilir..
    Behçet

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.