Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi satılık amoeba hussar

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında nazo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:
    merhaba,yaklaşık 2 ay önce aldığım amoeba hussar bisikletimi paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.Az ve temiz kullanılmıştır, 0 gibidir.Garantisi 2 senedir.

Amoeba Hussar 26'' Dağ bisikleti
    7005 Alu kadro
    24 vites
    maşa:xcm lockout
    Shimano acera vites grubu
    Arka vites:Shimano Acera
    Amoeba Hussar :gidon,gidon boğazı,furş yatağı,sele,sele borusu
    jantlar: orjinal dc19 jantlar deore göbekli alexrims ace19 yüzüklü jantlarla 3 gün önce degiştirilmiştir daha yenidir.
    size 18
    fiyat:450ytl

detay resimlerini daha sonra ekleyeceğim.

2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    fiat ilanda yazıyo fiyat=450 ytl olarak belirlenmiş...iyi forumlar.

3. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:
    Bu arada arkadaşlar kusurabakmayın bisikleti komple satıyorum o yüzden parça teklifi yapmayınız.

4. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:

bisiklet çok temiz durumdadır 2 bisikletim olduğu için binmeye fırsat bulamıyorum konuyu ilk açtığım zaman bi planım olduğu için hızlı satılması için 450 ytl yazmıştım
    bisikletin şuan ki fiyatı 500 ytl dir üstündeki jantlar bana pahalıya patladı 0 olarak özenle dizdirdim.0 dan farkı yoktur.Garantisi devam etmektedir(2 sene)

5. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Konu içeriği düzenlenmiştir arkadaşlar,ilana gereksiz müdahaleler yapmayalım lütfen..

6. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    İyi ama jerşeyin bir kuralı var .Siz bi mala bakarken satıcının abi kafama esti zam yaptım demesi gibi bişey, var mı piyasada böyle bişey önce üç lira de sonra beş lira.O zaman forum kurallarına bunu da ekleyin lütfen, fiyat sonradan artırılamaz diye. çocuk oyuncağı mı bu, yarın tekrar artmayacağı ne malum? Yani ciddiyeti bozan işi tavsatan bişey.Satmıyorum de ilanı kapat ama efendim canım istedi fiyat artırıyorum böyle şey olur mu?

7. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:
    Malı zorla satmıyorum. "Siz bi mala bakarken satıcının abi kafama esti zam yaptım demesi gibi bişey" diye birşey yok alıcı almak istese zaten özel mesaj atar ilgileniyorum diye.Bana böyle birşey gelmediği için istediğim gibi fiyatta oynama yapabilirim ister satılsın ister satılmasın kimseyi ilgilendirmez. Bugün birşey istersin alamazsın yarın bakmışsın fiyatı artmış ya da düşmüş bunlar normal şeylerdir. Lütfen piyasanın tek yüce hakimi gibi gereksiz tartışmalar başlatmaya çalışmayalım. Bilin ki hayatta herşey pazarlığa tabidir isterseniz eğer.

8. levent123456

levent123456 Üye

Seviye:
    sıfırı daha ucuz

9. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:
    bu jant setine sahip 0 hussar yok zaten:) olsada 0 olanı bu bisikletten daha ucuz olucağını zannetmiyorum görmek isterim! Standart amoeba hussarın üzerinde alexrims dc19 acera göbekler vardır.bu bisikletin üzerinde ise deore göbekler ve ace 19 yüzüklü jant çemberleri vardır.

10. Kamil Yıldız

Kamil Yıldız Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşım bisikletin sıfırı Erdoğanlarda 525 YTL. Jant setine gelince değiştirdiğin set abartılı bir şey değil; DC-19 yerine ACE 19 çember, Acera göbekler yerine Deore göbekler koymuşsun! Bunların arasındaki farka gelince; yine Erdoğanlarda DC-19 Acera seti 67 YTL ye, ACE-19 Deore seti ise 91 YTL ye topluyorsun! Girip fiyatlara bakabilirsin, yani değiştirdiğin jant setinin orjinalinden farkı sadece 25 YTL! Ayrıca nakit ödemedeki %10 iskontoyu da hesaba katarsak senin Hussar' ın aynısı 472,5 + 25 YTL = 497,5 YTL ye satın alınabiliyor! Yanlış anlama amacım kötülemek değil bilgilendirmek; bu fiyata 0 ını görmek isterim dediğin için! Bu arada bisikletine talip olmuştum hatırlarsın, gerçekten olur bir fiyat söylersen anlaşabiliriz! Teşekkür ederim, hayırlı satışlar..!

11. nazo

nazo Aktif Üye

Seviye:
    değiştirdiğim jant setinin abartılı bişey olmadığını bende biliyorum sadece o bisikletin 0 daki jantlardan farklı olarak üzerinde bu jantların olduğunu belirtmek istedim.söylediğin doğru olabilir ama bu bisikletin bana maliyeti aşağı yukarı 650 ytl yi buldu 540 bisiklet 140 jant seti olarak izmir seda bisiklette yaptım herşeyini burada niyetim kazık atmak değil ama bu haldeki bisikletin 0 ı 500 ytl diyosanız eğer ilgilenenler özelden mesaj atsın pazarlık payı vardır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.