Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Alüminyum kadro bisiklet ve Yedek Parçalar..

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında B.Emre Kodal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. B.Emre Kodal

B.Emre Kodal Kıdemli Üye

Seviye:

Uploaded with ImageShack.us

Sedona Borla gidon hiçbir çiziği yok..Maşa ile birlikte aldım temizdir..

RST Gila Maşa sıfır ayarında kilit özelliğine sahip. hiçbir çiziği ve sorunu yok..Kullanmak nasip olmadı taş çatlasa 70km asfallta kullanmısımdır..

Shimano Deore XT vites kollarını ve Deore LX Gold series parçaları aynı zamanda aldım...yaklaşık 2 sene oluyor.Bende ikinci el olarak aldım yani ürünün üretim yılını vs. bilmiyorum.Vites kollarında herhangi bir problem yok resimlerde görüldüğü gibi sadece biraz çizikleri var.

LX Gold Series Arka aktarıcı problemsiz fakat çizikleri var.. gayet düzgün
    çalışıyor.

LX Gold Series Ayna kol problemsiz..boyaları silindi sadece..

Sedona Borla gidon boğazı kullanılmıs..hatrı sayılır çizikleri var.

XT ön aktarıcı problemsiz. ufak tefek çizikleri var.fonksiyonel olarak gayet düzgün.

Alexrims jantlar maşa ile birlikte alındı onlarıda fazla kullanmadım herhangi bir problemi yoktur. tüm telleri yerinde kırık vs. yok :)

Sedona Borla kadro 17" kadroda herhangi bir darbe sonucu hasar vs. yok sadece çizikleri var.. ayrıntıları gösterecek kadar sağlam bi fotoğraf makinem yoktu kusura bakmayın ..

Bianchi orion 17" kadro..Tranz'dan önce bu kadroyu kullanıyordum Tranz'ı boyatınca boşa çıktı.. Herhangi bir problemi yok onda da sadece ufak çizikler ve sticker'ları çıkartırken kalan izler var..ben cıkartmayı denedım fakat çizilme olabilir diye vazgeçtim Orionu alalı yaklaşık 3 sene oluyor.. 1 senedir de boşta..

Sele ve Fren ayaklarının resmini koymaya gerek duymadım..Selenin markası Selle Royal yırtılma açılma gibi hiçbir problemi yok sıfır gibi duruyor.Fren ayakları Shimano V fren fonksiyonel olarak düzgün çalışıyor isteyen olursa onlarında resimlerini koyabilirim..Parçalar hakkında daha fazla detay isteyen olursa iletişim bilgilerimi vereceğim. TranzX i komple almak isteyen olursa bisiklet tamircisine götüreceğim ( volkan abi .:). eskişehirde oturan bisikletciler bilir) frenlere ve viteslere ayar yapılması gerekiyor sorunsuz vermek isterim,bisiklet yaklasık 6 ay civarında kullanılmıyor.
    Tranz Kadro'nun ağırlığını bilmiyorum.Ama Borla ile hemen hemen aynı ben sağlam oldugu icin Tranz'ı Tercih ettim..Boyası sanayide oto boyacıda fırınlama ile yapılmıstır,üzerine cila atıldı.Boyada hiçbir sorun yok.
    Sedona Borla 17" kadro : 90 TL
    Bianchi Orion 17" kadro : 75 TL
    Tranz X 17 " kadro : 80 TL
    RST Gila Maşa 26" : 100TL
    Deore XT Vites kolları : 70TL
    Deore XT Ön aktarıcı : 30
    Deore LX Gold Series Ayna Kol: 50 TL
    Deore LX Gold Series Arka Aktarıcı : 35TL
    Alexrims DC19 Jantlar : 80 TL
    Sedona Borla Gidon ve Gidon Boğazı : 20
    Tranz Bisikleti Komple Almak isteyenler için fiyat : 450 TL
    İlgilenenlere Teşekkür Ederim..