Satılık 80x27 Kum Torbası

kerembasaran

Aktif Üye
Tepki
190
Arkadaşlar bunu artık kullanmıyorum, evinde isteyen birisine 60 liraya vereceğim. Hiç bir sakatlığı yoktur. Çok da fazla kullanılmadı zaten. Markası do-smai. Kalitelice bir ürün.

(link)
(link)

Bol sürüşler,

Scudo

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Ptt ile 20 YTL'den fazla tutmaz heralde.Hayırlı Satışlar :) ....

turky

Aktif Üye
Tepki
87
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bir sorum olacak acaba örneğin ev odasına benzeyen bir yerim var, yani mühendislik anlamında bu torbayı oraya monte edebilir miyim? siz nasıl kullandınız

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
odanıza onu monte edebilmeniz için hırdavat malzemesi satan biryerden 1 adet 6lık çelik dübel alıp tavana bağlarsanız ona salıncak bile kurabilirsiniz...

Hüseyin Gümüş

Daimi Üye
Tepki
116
kargo işi biraz tutabilir... ağır bi alete benziyor, ayrıca tavanınızında sağlam olması lazım sanrım :)

kerembasaran

Aktif Üye
Tepki
190
Arkadaşlar kusura bakmayın, bana nedense buraya yazı yazıldığına dair uyarı gelmedi mail ile. Torbayı 1-2 ay önce sattım ben, bu konu kapansın diye de bi mesaj atmıştım admin birisine.

Tavana asmak için 10mm çapında bir delik açıyorsunuz matkapla. Sonra da çelik dubel denen bişeyler var, ondan da bir tane alıyor ve deliğe saplayıp üzerindeki somunu sıkıyorsunuz.

Ağırlığı tam bir mtb kadar idi (12,5kg). Bunu asmak için tavana taktığım çengele bisikleti asıyorum bazen, bazen de salıncak yapıyorum sallanıyorum. İp gerdim şimdi de o çengelden duvara, çoraplarımı asıyorum :)