Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık 2011 Merida TFS XC 100 D(Ankara içi)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Batuhan Eren Engin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Batuhan Eren Engin

Batuhan Eren Engin Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar..

Geçen mayısta aldığım 2011 model 16" Merida Matts TFS XC 100d mtb bisikletimi paraya olan ihtiyacımdan dolayı satıyorum, şehir bisikletim var zaten. Ufak tefek bir iki kozmetik sorunu dışında kusuru yok, fotoğraflarını çektim. Elcikler biraz kirli, selenin arka kısmı biraz yırtık, ama bir zararı yok kimseye, istenirse jel kılıf veririm... Herhangi bir işlevsel sorunu yok.
    Bisikleti 1400 liraya almıştım, şimdi indirimli fiyatı 680*1.78=1200 civarı ediyor. Ben de 820 liraya bir takım aksesuarlarla satmak istiyorum.
    Kadro boyu küçük geldiği için taktığım başka bir sele borusu var üzerinde, eskisiyle beraber de verebilirim. Ona ihtiyacım olmayacak çünkü.
    Yanında Zefal suluk kafesi(25 lira) ve pedala monte edilen ve ayakkabıyı önden hapseden, plastik kafesi de vereceğim. Bu da 15 lira civarında Decathlon'da. Spd kadar olmasa da bunun da güzellikleri var.

Bisikletin özellikleri:

16 inch
    Kadro: Matts TFS Comp-D
    Maşa: RST Gila 100 TnL
    Ön aktarıcı: Shimano M310 low 34.9-42
    Arka aktarıcı Shimano Alivio 8
    Vites: Shimano SL-M360 Rapidfire
    Fren: Tektro Draco 160 mm
    Handlebar FSA XC 300A OS R20 620

İrtibat tel: 05064680566

2. Mustafa Mus

Mustafa Mus Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimlerde görünen çizik ve yırtıkyan başka bir kusuru var mı bisikletin? Ya da mekanik olarak bir kusuru var mı?

3. Batuhan Eren Engin

Batuhan Eren Engin Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet Baki bey'e 700'e satılmıştır. Ederinden bu kadar ucuza verebileceğimi düşünmezdim. Paraya ihtiyaçtan dolayı oluyor böyle şeyler. :) Konu kapanabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.