Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı satılık 2009 SEDONA 781 ve hediyeleri

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında adem dagdelen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. adem dagdelen

adem dagdelen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    beyaz güvercinimi satıyorum.

bisikletım hakkında herseyı acık bı sekılde anlatacam

kadro: 2009 model sedona 781 kendım sıfır aldım. kesınlıkle vurugu ezıgı catlagı yoktur. tertemız kadrom cook ufak tefek dıkkatlı bakılmadıkca gorulmeyecek cınnsden cızıklerı olabılır ama kesınlıkle tertemız bı kadro

jant setı: gobekler yaklasık 7 ay once sıfır aldım xt centerlock gobekler jant cemberı taıwan teler ve tel basları yaklasık 3 ay once degiştirdim. xcr 100d ıle yanı gobeklerım ve janttım coook temızdır.

fren setı: xt hıdrolık frenler temız bı sorunu yoktur. forumdan bı arkadasdan aldım. pedlerını kendım değiştirdim. sorunsuz ve kusursuz calışıyorlar.

maşam: axon havalı masadır. masamda kılıtlemede problem cıkardıgı ıcın sag koldakı hıdrolık mekanızmasını yapmak ısterken kırldı ondan dolayı masamın sag tarafı bosdur. bısıkeltın tek kusuruda bu dag ınıslerınde masa asırı yaylanma yapıyor ama duz yolda kesınlıkle bı problem cıkarmıyor.

arka aktarıcı: 2010 model xt shadow kendım sıfır aldım. kusurusuz calısıyor.

on makına:2010 model xt kusursuz calısıyor.

ruble: lx rubledır kendım sıfır aldım. durumu gayet ıyıdır.

aynakol: 2010 model xt aynakol ufak tefek cızıklerı mevcut ama boslugu falan yok kesınlıkle

dıs lastıkler: schwalbe maraton kevlar lastıkler lastıklerı uzun sure kullnadım asınma mevcuz bınılebılır ama ılerleyen asmalarda değiştirmek gerekır. ama ben zaten yanında dişli lastik verecem gene schwalbe

kablolar jagwiere

bisikletımı elımden geldıgınce anlattım. detaylı sorularınıza ozelden cevaplayabılırm. bısıkeltı komple alan arkadasa
    zefal on arka camurluk
    schwalbe dişli lastik
    ön lamba
    2 adet kask lambası
    sedona kask
    tayt
    sedona forma hedıye edılecektır

fiyatım:2300 tl pazarlık sunnettır. eger bır hafta ıcınde satılmaz ıse parcalanacaktır. parcalanma sartıda once kadro satıldıkdan sonra baslayacaktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.