Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi satilik 2009 Mavic DeeMax jant seti on arka

Konu, 'İkinci El Freeride/Street/DH Bisikleti - Yedek Prç' kısmında ugur cetmili tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ugur cetmili

ugur cetmili Yeni Üye

2011 yilinda kanadadan sifir aldigim jantlar, daha sonradan sarilarini aldigim icin grileri satiyorum, fr bisikleti alirsam ona takicaktim ama maddi durum yuzunden alamiyorum. yaklasik 6 ay kullandim, 1 yil kadardir oylece duruyor, rulmanlarda ve freehub da herhangi bir sorun bulunmamaktadir. jant gobegi tamamen elle acilabildiginden toplanirken dikkat edilmesi gerekiyor. yaylar felan hemen yerinden firliyip kaybolabiliyor, freehub la rulman arasindaki rondelayi kaybettim, kendim arasina baska bi rondela koydum herhangi bir sorun teskil etmiyor, kendi sari jantlarimdakini kaybetmistim, onada ayni rondeladan taktim. o rondela olmazsa freehub donmuyor dikkatinize. gobegin bakimini yaptim, icini acip tamamen temizledim, sonrada tertemiz topladim, alan arkadas icini acip bakarsa piril piril bulucaktir. akord yaparken kullandigim anahtar yuzunden tel baslarindan bir tanesi koptu, sadece tel basinin basi koptu bir sorun teskil etmiyor, jantlarda herhangi bir yamukluk yoktur, kendim ince ayar yaparken oldu. gecen hafta kendi sari deemaxlerimle dh yaparken yanlislikla kayalarin oldugu yere girdim yaklasik 20 kere 40km hizla janti taslara vurdum, baya hissettim, ama kendi jantlarimda herhangi bir sorun yok hala dumduz nede gocuk var. bontrager jant ve lastikli biride benle ayni yere girdi jant suan 8 ciziyor ve yilan issirigi oldu, yani cidden saglam denebilicek jantlar ki sizde bilirsiniz nwd cranket gibi bisiklet videolarinda cogu kiside bu jantlardan var. jantlar ultimate olanlardan degildir. tek farki cemberlerin tel baslarinin orasi cnc gormemis olmasidir saglamlik olarak ayni agirlikda cok az fark ediyor, tam bilmiyorum ama jant seti toplamda 2.2kg civari biseydi, bu saglamlikta bi jant icin cok iyi bi agirlik. bu jantlari hardtail bisikletimde 6 ay kadar street yaptim ara sirada dh yaptim, haftada 1 iki haftada bir kullanildi. jantlar ust tubeless tir, tubeless teknolojisinin en iyilerindendir mavic tarafindan tescillenmis bir sistem. tubeless kit kullanmadan sadece bi sibop ve lastikle kullanilabilen bi janttir. sibop crc de 6-7 euro gibi biseydi sanirim. jantlarda herhangi bir yamukluk veya darbe gocuk yoktur, gobeklerin ve rulmanlarin durumu cok iyidir. janta garanti verebilirim, hic kullanilmadan kargo ve havale ucreti alicida olmasi sartiyla iyi bi sebeple iade alirim, ama masraflar karsi tarafindir.
    ozellikler:
    ust tubeless
    sadece disk uyumlu (kiyabilirseniz v-brake lerede kullanilabilir)
    on arka 28 tel
    on 20mm iki rulman (internette satilan aparat ile 15mm ve 9mm qr ye donusturulebiliyor)
    arka 135mm normal vidali sistem 3 rulman
    Uploaded with ImageShack.us
    [IMG=http://img43.imageshack.us/img43/4379/dsc2300tr.jpg][/IMG]
    burdada rapidshare de yuksek cozunurluklu resimler mevcut, isteyen indirip ayrintili olarak bakabilir.
    http://rapidshare.com/files/52575549/deemax.rar
    jantlara 800 liraya satiyorum. fiyatta indirim dusunmuyorum tek tek de satmayi dusunmuyorum, takasta pek dusunmuyorum ama komple bi xc bisikleti olabilir hidrolik disk frenli deore set ayarinda bisey, ustune belli bir miktar para ilavesi yapilarak.
    crc de ultimate lerin fiyati 850 euro, ama ordaki arkada sokma milli, benimki normal ve vidali gecen ay satisi yapiliyodu crc de hatirladigim kadariyla 650-700 euroydu. ben sifir olarak 800 dolara almistim 6 ay kullandim.
    yuzyuze gorusup elden satisi gerceklestirmek tercihimdir, kargo aliciya aittir, ptt ile gondermeyi hic dusunmuyorum, jantlarin basina herhangi birsey gelir diye.

2. gökhan bayram

gökhan bayram Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hocam jantlar ne oldu??

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.