Satilik 2008 Xt Rapİdfİre Vİtes Kollari,avİd Speed Dİal Sl Fren Kollari

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba,güzel ürünlerle tekrar karşınızdayız:)

1-2008 xt rapidfire vites kolları...kollar sıfır alınmış olup deneme amaçlı bisiklet e takılıp ,xt dual kolları kullanmaya karar verdiğim için sökülüp satışa sunulmuştur ..anlıyacağınız sıfır dan tek farkı kutusunun açılmış olmasıdır:) ..ağırlık:254 gramdır

fiyat ; 140 ytl dir

2-Avid Speed Dial SL V-Brake fren kolları...xt rapidfire kollarla beraber denenmiş olup sıfırdan hiç bir farkı yoktur..yanında sıfır shimano iç fren telleri veriyorum ...çiftinin ağırlığı 178 gramdır..

fiyat: 35 ytl dir

Not:tercihen vites kolları ve fren kolları beraber satılacaktır..komple seti alana indirim yapılır;)

(link)
(link)
(link)

3-Rock Shox Dart 2 Maşa....Çok temiz olup Scot Reflex 10 üzerinde gelmiştir havalı maşaya geçildiği için satılıktır..Maşanın üzerinde çizik yoktur..ortalama 100 km asfaltta kullanılmıştır..şaft borusu 20 cm olarak kesilmiş olup ..fiyat ı 100 ytl dir

(link)

Msn: gunay_aktas_@hotmail.com
TEl :05386292312

herkese iyi forumlar...

Scudo
Tepki
62
Günay merhaba,

Gözden kaçırmış olabilirim ancak maşa ağırlığı hakkında rica etsem bilgi verebilirmisin.Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
yanlız o fren kolları Speed Dial SL değil ,Speed Dial 7 epeyce farklı haberin olsun

Tepki
20
slm günay set halinde kollar ile attırıcılarıalmak istiyorum bu sete en son fiyatın neolur acaba?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bts.elektronik

kollarla beraber gelen kullanma klavuzunda modeli ,AVİD SPEED DİAL 7/SL olarak belirtilmiş..yanlışlık varsa düzeltiyorum..sanırım SL modeli ile arasında 30 gram ağırlık farkından başka bir fark yok...

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Sl ile 7 arasında da 30€ fark var başka bişey yok:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cazgır

aynen öyle..mekanizma, boyut,ölçüler herşey birebir aynıdır!..30 gram fark var arada..her grama 1 euro fark vermek mantıklı mı bilemiyorum:) ...

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
@günay

Ölçüleri aynı olsa bile malzemeleri farklıysa bu frenleme anında fiyat aradaki fiyat farkı kadar olmasa:D da fark yaratabilir;yani iki kolun fren yapıldıkları zaman esneme oranları farklı olacak ve bu da fren papuçlarına fren gücünü o kadar kayıpsız aktaracaktır. Benim şahsi görüşüm oldukça kaliteli kollar hatta ihtiyacım olsa hiç kaçırmam

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
kimisi 30 gram fark için 300 euroda verebilir, kimisi 1 euro bile vermez bu tamamen göreceli bir kavramdır ve bence tartışılmaz.önemli olan burada bu kolları almak isteyen arkadaşın bunları sl sanıpta alması. bu etik olarak doğru olmayacağı için uyarmak istedim teşekkürler.

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
arada 30gr fark olması için teknik olarak da bi fark olmalı:D yoksa nasıl hafiflesin:D

Bu arada kusura bakma senin ilanınıda meşgul ediyoruz.. Ben bilgilendirmek istemiştim. İyi satışlar..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bts.elektronik

yukarıda düzeltme yaptığım halde hala aynı konudan bahsediyorsunuz:mad: ..KOLLAR AVİD SPEED DİAL 7 DİR..BUNDA HEM FİKİRİZ

"1 gram için 1 euro" olayının göreceli bi kavram olduğunu söylemişsiniz ben de, bana göre mantıklı değil demişim..tartışmıyorum...fikrimi söylüyorum...

ilan hala günceldir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
vites ve fren kolları satılmıştır!!..

ilan rock shox dart 2 için günceldir...

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@günay
düzeltmeyi yaptında.ikinci kez aynı konudan bahsedenkim anlamadım düzelmeden sonra ağırlıkla ilgili yorumu yapan sensin. ben bu yoruma cevap verdim .ayrıca son hitap tarzın ve şeklin (büyük harfler falan )sence uygun olmuşmu

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
arakadaşlar lütfen ilanları polemik konusu yapmayalım.
dart 2 için ilan günceldir...

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
@Condor

maşa yayalı, disk uyumludur, ağırlığı yukarıda verilmiş 2377 gr.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
ilgileniyoroum:)..dart2