Satılık 18 kadro Amoeba Hussar

Tepki
8
Yakın zamanda ikinci el olarak aldığım ancak hava şartları müsade etmediği için neredeyse hiç binemediğim 18'' kadro hussar nakit ihtiyacını gidermek için satılıktır. Bisikletin yaklaşık 1,5 yıl daha garantisi bulunmakta. Faturası ve garanti belgesi ile teslim edilecektir. Aldığım hafta bakımlarını servisinde yaptırdım. Şu anda kapalı mekanda yatmakta. Üzerinde kullanımdan kaynaklanan çizikler bulunmakta ancak kullanımla ilgili hiçbir sorunu yoktur. Dediğim gibi bakımını da servisinde yaptırdım. Uzun süre sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Sadece İstanbul içine satılıktır, elden teslim edilecektir. İlk ilanım olduğu için eksiklerim olabilir. Sorularınıza mümkün olduğunca cevap vermeye calışırım. Fiyatı 475 tl'dir. Teşekkürler.

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)

Scudo

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
selam arkadaş bisikleti na kadar kullandın.ne zamandan beri sende öğrenebilirmiyim

Tepki
8
İkinci el olarak ocak başında aldım, hava koşullarından dolayı bisikleti hiç kullanamadım, bakımını yaptırdım, şu anda da yatıyor. Ama benden önceki sahibi 4-5 ay kadar kullanmış sanırım. Faturası ve garantisi de mevcut zaten.

Tepki
8
@serkancakir

Arkadaşım alıcı mısın öylesine mi soruyorsun? Ben 475 TL istiyorum.

ArifB

Üye
Tepki
35
Hocam merhabalar,

İlan hala güncelse ben ilgileniyorum ve anlaşırsak bisikleti almayı düşünüyorum. Benimle irtibata geçerseniz sevinirim : arifbayirli@gmail.com (Bu adrese iletişim bilgilerinizi gönderirseniz konuşabiliriz) Mesaj sayım nedeniyle özel mesaj atamıyorum:/

Arif Bayırlı

Tepki
8
@ArifB

Bisiklet Arif arkadaşımız tarafından alınmıştır. Umarım iyi günlerde kullanır. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.