Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sasalı doğal yaşam parkı hk.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında avare tarafından paylaşıldı.

1. avare

avare Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba, geçen sene (2015) yaz gezintilerimizde, bisiklet yolunu kullanarak gideceğimiz yerlerin kısıtlılığı ile alakalı olarak güzergahımız olan Sasalı doğal yaşam parkı istikametine sürdüğümüzde, parkın içine bisikletlerimizle girmemize izin verilmemesine ve dışarda bırakırsak girebileceğimizin söylenmesine ve yine bisikletimi (bisikletlerimizi) dışarda bırakmayacağımız için giremediğimizden dolayı konu ile ilgili nereye ve kime serzeniştte bulunabileceğimizi bilen varmı ?

Konu açma yetkim olmadığından buraya çiziktirdim. Bu konuda benimle aynı görüşte olan pedalcıların olduğunu düşünmekteyim. Konu olarak başlıklı açmak isteyen olursa oradan devam edelim.

Deniz, Nautica ve Umut AKAN bunu beğendi.
  2. emreselseyler

emreselseyler Aktif Üye

Adı:
    emre selseyler
    Seviye:
    kapıya kilitlemek gayet güvenli, buraya yönelmiş kameralar mevcut.
    biz de sürdük doğal yaşam parkına kadar, kilitledik ve gezdik. bizden önce de kilitli bisikletler vardı. biz bisikletlerimizi alırken de yeni kilitleyenler vardı.
    aslan, kaplan gibi hayvanların camlarının önünü kapatacağını düşünürsek çok da mantıksız gelmedi bize bisikletlerin içeriye alınmaması.

3. Saikou

Saikou Kıdemli Üye

Adı:
    Ali B
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @avare nereye serzeniste bulunacaginizi bilmiyorum ama bulunmadan once birilerine okutun yazdiklarinizi.

4. avare

avare Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @Saikou devriğin kralı oldu :)

@emreselseyler doğrudur ama bende kilit yok, kaldıki benim grupta kimsede kilit yok, artı o kadarda milleti engelleyecek kadar saygısız değiliz, kafes önünde bisikletle değil bedeni ile engelleme yapanda illaki vardır. Neyse. Alınmaması garip geliyor bana.

Saikou bunu beğendi.
  5. emreselseyler

emreselseyler Aktif Üye

Adı:
    emre selseyler
    Seviye:
    @avare siz öylesiniz demiyorum. öyle yapacaklar olacaktır diyorum. ayrıca insanlar çocuklarını bisikletle getirmeye başlarlar bisikletlileri gördükçe. insanlar içeride bisiklet sürmeye başlarlar. bu da kaosa sebep olur elbette ki. insanımızın durumu malum sonuçta.