şarjlı + 220 li anfi

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
anfi deliliğim devam ediyor ve bir anfimi daha paylaşmak istedim bu anfi 2*1 watt :) çok küçük bir voltaja sahip olduğu için ışıldak aküsü bile çalıştırabiliyor ben hıp hop yaptığım için bana müzik çok gerekiyor basket sahasında çalışırken özellikle... dedimki madem elektronik okuyorum böyle birşey yapıyım çünkü yapmazsam bakkalla papaz olucam artık çünkü adamın dükkanından 3 lü çekiordum :D neyse buyrun fotoğraf....Not:eek: şekilde durmuyor elbette önünde paneli war

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
güzel bi tasarım aslında hazır amfilerde var ufacık o kadar masraf edinceye kadar onlarda var ama sen birazda üşük voltaj düşünmüşsün oda güzel olmuş bende lisede yapmıştım spor salonunda denemiştik mütiş bi ses vermişti ama illa el yapımında hafif bir cızırtı oluyodu bu cızırtı senin amfide de var mı acaba

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Bende böyle birşey yapmaya karar verdim fakat sesi yükseltemedim. Piyasadan 13 ytl ye tripot hoparlör aldım. Şu anda 2 pille gayet fazla ses çıkışı sağlıyor mp4 ümü takıp dinliyorum. Senin hoparlör biraz büyük. Ama yinede kendi yaptığın gibisi yok.