Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sarıyerden Selam...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında ahmetakgul tarafından paylaşıldı.

1. ahmetakgul

ahmetakgul Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar arkadaşlar.. Sarıyer/Ptt Evlerindenim. Yaklaşık bir hafta önce Kron xc 250 aldım. Nette araştırma yaparkende sitenize rastladım. Güzel ve bilgilendirici bir site. Henüz başlangıç seviyesindeyim..

2. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba bende Kocataş'ta oturuyorum sitemize hoşgeldiniz :) Sizin ordaki bisikletçi Hakan abide olan yeşil XC250'yi mi aldınız yoksa :D

3. ahmetakgul

ahmetakgul Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hoşbulduk.. Evet Hakan abideki V frenli XC250 yi aldım. Çokta memnunum. Saolsun Hakan abi kolaylıkda sağladı alırken. Görüşmek üzere..

4. sarıyerlibisikletçi

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    hayırlı olsun Allah güle güle kullanmayı nasip etsin :) Bugün Hakan abinin ordaydım o bisiklet görmeyince ve sizin mesajınızı görünce tahmin ettim doğru çıktı :) O bisiklette gözüm kalmıştı haberiniz olsun :D

5. ahmetakgul

ahmetakgul Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bayağı bir kişinin gözü kalmış sanırsam :). Dikkat çekici bir bisiklet. Grisi ve Yeşili arasında kalmıştım . Yeşilinde karar kıldım.. Henüz bisiklete alışma aşamasındayım. Sonrasında yollar beni bekler :)

6. sarıyerlibisikletçi

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Gri dediğiniz disk frenli olandı sanırım o sizdekinin abisi yani bir üst modeli olan XC500'dü ve donanımlarının çoğu Shimano olmakla beraber kilitlenebilir maşa vardı.İmkanınız varsa keşke onu alsaydınız :) Yakın bir zamanda R.Kavağına gitmeyi düşünüyoruz ay sonu gibide Durusu Gölü'ne gitcez.Sizde bize katılabilirsiniz tabi isterseniz.

7. ahmetakgul

ahmetakgul Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gri olarak XC250nin Grisini düşünüyordum. XC 500 içinde ilerleyen zamanlarda artık. Kavağa gelebilirim ama durusu gölü için aynı şeyi söyleyemiyeceğim . Zira kondisyonum yetersiz kalabilir. Bir kaç ufak ayar yaptırmam lazım. Onlardan sonra hazır olacak bisiklet. Bugünde ilk sorunumu yaşadım ve tam Tarabya Otelinin önünde lastiğim patladı. Umarım başka sorunlar yaşamam :)

8. sarıyerlibisikletçi

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kusura bakmayın yanlış anlamışım :) Bugün bizde Tarabya'ya gittik mahallede turlarken saat 3.30 gibi birden bire Tarabya'ya gidelim mi dedik ve kendimizi Tarabya'da bulduk sonra da ara sokaktan Cent Koleji'nin ordan doğru Hacıosman'a çıktık ve Hacıosman bayırından sallandık ve eve döndük aşağı yukarı 13-14 km yaptık.

9. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    zekariyakoy-sarıyerden herkese selamlar.istanbulda yeni sayilirim.kron xc -250 istanbulda aramiyorum desem yeridir.salcona 241 srv kullniyorum ama sorunlardan cildirmak uzereyim:D.hakan abiyi bende tanirim:D.tanisiriz elbet.buradan takip edemezsem özel mesajlara acıgım yeni sistemler hakkında bilgi ve otesi.tecrube deneyim.