Sarıyer-Rumeli Kavağı Gezisi...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
28 Kasım Pazartesi günü, 50 yaş üstü emekliler Eminönü'nde buluştuk ve Sarıyer - Rumelikavağı turu yaptık... Necati Bey, Kemal Bey, Bülent Bey, Alaattin Bey ve ben gerçekten keyifli bir gün geçirdik... Pedal basmayı gerçekten özlemişiz... İşte resimlerimiz...

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733

Teşekkürler... O gün hava çok güzeldi... Giderken Siemens'te çalışan Özcan arkadaşımıza da uğradık... Güzel Sanatlar Akademisi'nin hemen önünde de tesadüfen Semra arkadaşımızla karşılaştık...

Bu arada Yeşil Bisiklet Forum yöneticilerine geçmiş olsun diyorum... Forum'un bir hafta kapalı olması hepimizi üzdü...

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Abi teşekkür ederiz.Bizler de sizleri özlemiştik.Tekrar hep birlikteyiz.....

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Selam Süleyman abi ve selam forum, aylar sonra ilk kez yazıyorum. Bizim forum geçmişimiz de tarih olmuş bakıyorum. Her ne ise canımız sağolsun, giden sanal geçmiş olsun :River-102 En kısa zamanda yine beraber pedallamak, görüşmek dileği ile..

Tepki
0
Süleyman bey gezinizle ilgili bir iki fotoğrafa ihtiyacım olacak alabilir miyim, kullanabilir miyim teşekkürler ismail

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733

Fotoğrafların orijinal halini göndereblirim... Hangi fotoğrafı istiyorsanız bana mail atın...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
iyi petallar harikasınız [kahvehane köşelerindeki gencligimize ]bu yapdıklarınız örnek olsun