Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sarıyer - Ortaköy - Sarıyer

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında cenktamay tarafından paylaşıldı.

1. cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Deli rüzgara rağmen sanah 9 da Sarıyer'den çıktım. Ortaköy'e kadar gittim. İnanılmaz bir rüzgar vardı ve gerçekten çok yoruldum. Aslında bayırsız bir güzergah, güzel bir hava ve o saatte nispeten boş yollar vardı. Şartlar çok uygundu. Ama denize açık yerlerde düz yolda sanki bayır çıkıyormuşçasına yoruldum ve efor sarfettim. Yine de bu güzel şehirde yaşamanın tadını çıkardım. Tur teknik değerleri:
    Mesafe: 43.58km
    Süre: 2 saat 38 dakika
    Ort. Hız: 16.5 km/h
    Max. Hız: 42.4 km/h
    Calori: 1322 kcal
    Vukuat: Yok :)

Yeniköy Parkı:
    Parkta Mola:
    Bebek Parkı:
    Yine Bebek:
    Ortaköy. Cami restorasyonda:
    Ortaköy Manzarası:
    Küçük Bebek. Borusan Binası. Bu binanın ilginç bir özelliği var. En tepesinde güneşin pozisyonuna göre elektronik olarak dönen aynalar sistemi var.
    Bu aynalar gün ışığınıalıp, binanın en tepesinden en alt katına kadar uzanan camdan yapılmış ve yaklaşık 1mt çapında bir sütundan aşağıya kadar dikey olarak yansıtıyor. Ve o sütunun geçtiği katlar gün ışığı görmese de bu ışık ile aydınlatılıyor.
    FSM Köprüsü:
    Uzaktan Sarıyer:

2. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Abi komple sahili kullanmışsın:)Yol o bölgelerde çok tıkalı oluyor sahil daha iyi risk olmuyor en azından...........