Saraçhaneden başka bisikletçi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mehmetalisoylu50 tarafından paylaşıldı.

1. mehmetalisoylu50

mehmetalisoylu50 Üye

Adı:
    Mehmet ali soylu
    Seviye:
    Saraçhane esnafını çok kötülediler bende yeni bir bisiklet alacak bir kişi olarak oraya gitmekten vazgeçtim. Şuan kış sezonuna giriyoruz. Bana ne kadar indirim yaparlar ? Nereden ucuza bulurum istanbulda ?

2. Ulaş Çavuşoğlu

Ulaş Çavuşoğlu Onursal Üye

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Forumda birsürü konusu var 2 bisikletçide gezsen görürsün indirimleri zaten....

3. İbrahim A.

İbrahim A. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @mehmetalisoylu50 cevap basit, süreç zor.. Önce ne alacağınıza karar vereceksiniz sonra onu satan yerleri bayii listesinden bulup gezeceksiniz. Zor olan kısım ne alacağına karar vermektir.

İndirim konusu ise markaya ve bayiiye göre değişir. birinin elinde stok kalmıştır ucuza verir diğerinin karnı tok listeden verir. ama bu soruları sorduğunuza göre önce size doğru bisikleti ve bisiklet bedenini verecek bayiiye ihtiyacınız var. Kendinize uygun bisikleti bulduktan sonra %5 fazla yada eksik verdiğiniz paranın önemi yok çünkü yanlış bisikleti alırsanız külliyen zarardasınız..

eğer yeter ki kafam rahat etsin diyorsanız başta Specialized, Cannondale, Trek, Scott vs.. bayiilerini dolaşınız. Uygun fiyatlı markalar için saatlerinizi, günlerinizi araştırmaya harcamalısınız.

4. Bülent Ç.

Bülent Ç. Üye

Adı:
    Bülent Ç.
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Saraçhane' yi boş ver hepsi bebek arabası satar olmuşlar. Önce beğendiğin bisikleti ve özelliklerini seç ne alacağına bilen birilerinin tavsiyesiyle karar ver, sonra sana en yakın bisikletçiye git, teknik servis konusunda kendi sattıkları bisikletlere daha özen gösterdiklerine inanıyorum. Her türlü şikayetinde yakındaki bisikletçine gitmek senin avantajına olur. Sıfır ürün satışlarında fiyat farkı bayiye göre fazla değişmiyor. Uzaklarda arama bence...

mehmetalisoylu50 bunu beğendi.
  5. mehmetalisoylu50

mehmetalisoylu50 Üye

Adı:
    Mehmet ali soylu
    Seviye:
    @Bülent Ç. Aslında bütçeme ve ihtiyacımı karşılayacak bisikletş buldum. Salcano city fun 70 almayı planlıyorum. Salcanonun sitesinde 600 tl diyor. Saraçhane tarzı yerlerde bu fiyat 550 tl olsa ve ben peşin para ile 500 e alabilsem çok iyi olacak