Sapanca-Mahmudiye-Adapazarı - 59 km akşam turu

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Gidiş-Dönüş İstikamet : Sapanca, Mahmudiye-Adapazarı
Mesafe: 28+31 Toplam: 59 Km , Yol Durumu: Asfalt+Kuru Asfalt (İyi)
Max: Yükseklik: 384 Mt , Bisiklet Türü: Tüm Bisikletlere Uygun , Ana Yoldan İtibaren 5 Km Boyunca Ortalama %7.5 Eyim ile 384 Mt. Çıkış Var.

Gece turu olduğundan giderken foto çekmek anlamsız olur diye çekmedim. Çeksemde gözükeceğini pek sanmıyordum.

(link)

Mehter takımı ile birlikte çıkışımızı aldık. Biraz yavaş ama eğlenceli oldu. :rolleyes:

(link)

(link)

(link)

Bu gezi birazda bana ders oldu. taytsız ve formasız yolculuk yaptığımdan aşırı terledim. Dağ tepesinde olduğumuzdan gecenin ilerleyen saatlerinde hava iyice soğumaya başladı.
Yedek kıyafet de yok. Başladım üşümeye, en kötüsü de rampa aşağıya iniş vardı. terli terli güzel birde soğuk yedik. :(

(link)

Ertesi gün sedona bayine gidip Btwin tayt ve forma aldım. Onu da bu akşam ki iftar organizasyonumuza giderken giyeceğim. hakkını vermesini diliyorum.

(link)

Bundan sonra söyleyecek pek sözüm yok. Temiz, Serin bir hava ve koyu bir sohbet, Gerisini fotoğraflar anlatsın.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
formayı siyah renk almışsınız, gece turlarında daha iyi görünebilmek için üzerine bir tane sarı ikaz yeleği tavsiye ederim..

ben koçtaş mağazasından 8liraya aldım

(link)

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
36 kişi içersinden tek yorum yazan sensin. Bundan önceki turlarımda aynı ilgiyi gördü.
Resmen paylaşımdan soğudum. En azından insan bir beğeni tuşuna basar. Bundan sonra oku geç yapacağım.
Elimde yelek var. tavsiyen için teşekkür ederim.

Tepki
7
Bisiklet
Specialized
Selamlar toplu olarak çok güzel şeylere imza atmışsınız kutlarım, bizde bayramın 3. günü uzun soluklu bir tur yapmayı düşünüyoruz Sapanca gölü etrafı nasıldır parkur olarak biz Gemlikten geleceğiz kısa bir bilgi verebilirmisiniz teşekkürler..

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
bize baştan önyargılı davranmıştınız ama görüyorum ki bu insanlar sizi kabullenmiş...güzel bir tur ve güzel paylaşım...

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
@Cengiz Dalsal

sapancadan maşukiye tarafına gidişte sıkıntı olabiliyor yok çok daralıyor ve araçlar hızlı... gölün karşı(kuzey) tarafı daha güzel bir yola sahip. genel olarak fazla iniş çıkışlar yaşamıyorsunuz. manzara ve durup dinlenme imkanı fazla. şiddetle tavsiye edilir.

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Dalsal
Tepki
7
Bisiklet
Specialized
@niyazi akarken
Peki poyrazlar gölü civarı nasıldır doğa ve manzara açısından bize orayı da önerdiler ama bir gün kamp kurup geri döneceğiz çadır kurulabilir yerler varmıdır?.Teşekkürler..

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
poyrazlar kamp için daha uygun...araç trafiği az ve doğa ile iç içe yolu sırf asfalt ve doğası harika...sapanca mı poyrazlarmı diye sorarsanız ben tabiki poyrazlar derim. hele birde kamp yapacaksanız tek geçerim.

• Beğen
Tepki
7
Bisiklet
Specialized
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.Bu taraflara yolunuz düşerse görüşmek dileğiyle.. :)

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
@Cengiz Dalsal

rica ederim inşallah yardımcı olabilmişimdir. bayramda adapazarında değilim olsaydı8m dahada yardımcı olmak isterdim. şimdiden iyi eğlenceler umarım buraları seversiniz...

• Beğen

Mehmet Serpi

S-Works Epic World Cup 29
Tepki
106
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Specialized
Çok güzel bir tur olmuş emeklerinize sağlık.