Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şanlıurfa'dan Herkese Merhaba

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında Sedat Altay tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Altay

Sedat Altay Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    S.a arkadaşlar foruma yeni katıldım 22 yaşındayım Şanlıurfalıyım. Uzun bir aradan(4-5 yıl) sonra tekrar bisiklete binmeye başladım. Eski model mtb bisan dağ bisikletim var ve çok yorucu ileriki zamanlarda yol bisikletine geçmeyi düşünüyorum. Şanlıurfada yaşayan biri olarak şunu söylemek isterim ki halen bisiklete o kadar ilgi yok ve aslında teşvik var ama ilgi olmamasının ana sebepleri halen halkımız bisiklete binenlere farklı gözle bakıyor bu durum değişir mi bilinmez ve bisiklet yolu hiç yok şehir merkezinden çarşıya kadar yani aşağıya doğru inildikçe yollar dahada kısıtlı oluyor dar olduğu için vede sağlı sollu araçların parketmesinden dolayı pek rahat kullanılmıyor çoğu zamanda arkanızdaki sürücünün size tahamülü olmayabiliyor. Şehir merkezinden yukarıya doğru ve bazı işlek semtlere gidildikçe yolların dahada rahat olduğunu söyleyebilirim, 1 haftadır her gece merkezde ve yukarı kısımlarda(karaköprü) 10-15 km kadar turluyorum bisiklet şehrin üst kısımlarındaki yollar geniş rahatlıkla kullanabiliyorum. Bisikletin önemi büyük benim için aynı zamanda bir araba sahibi olduğum halde ama bisiklet benim için bambaşka bir dünya Şanlıurfada pedallayan ve tüm forum ailesine kapım açık iletişime geçebilirsiniz sağlıcakla kalın...

DMRKLL, Barış TURAN ve YüzSürKoş bunu beğendi.
  2. Fırat Kaş

Fırat Kaş Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Foruma hoş geldin. Umarım bol bilgili ve eğlenceli vakit geçirirsin forumda.(Benim gibi)

3. Sedat Altay

Sedat Altay Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hoşbulduk bende öyle umuyorum teşekkür ederim.

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Foruma hoş geldiniz. Şanlıurfa' ya yüklenmeyin bu kadar. Tabir ettiğiniz yollar Zonguldak' ta bile yok.. :)

5. Sedat Altay

Sedat Altay Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Teşekkürler hoşbulduk Serkan bey yüklenmiyorum sonuçta bende urfalıyım ve görünen gerçekleri söylüyorum. Şehrin merkezi dahil kuzeyi ve kuzey doğu tarafı rahat ama güney bölümü rahat değil yollar dar üstüne yoğun trafik eklenince hiçte iyi olmuyor halkında gerçekten tahamülü yok.

6. Selman Gürbüzer

Selman Gürbüzer Yeni Üye

sedat abi bende Urfada yım bilirim o çarşı yollarını birde karaköprü rampaları için önerebilecegin bisiklet var mı

7. z. usta

z. usta Forum Bağımlısı

Seviye:
    serdarcım sen ordan sivereğe kaptır 135 km ordaki kardeşlerimede selam söyle. 1 senem geçti orda

8. Selahattin Aydın

Selahattin Aydın sadece talip

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Oncelikle foruma hosgeldin. Bende karaköprüde oturuyorum. Ilk baslarda trafik cok yogun geliyor ve zamanla alisiyorsun. Urfa da bir bisiklet toplulugu var. Her carsamba aksami ve cumartesi pazar etkinlik yapiliyor. Bu hafta kampus turu yaptik. (50 km).

9. yakubi

yakubi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    herkese selamlar
    urfa suruç tayım. bisiklet severlerle tanışmak mümkün olursa yalnız rota çizmekten vazgeçip, tanışmak görüşmek istiyorum. sevgiler.

10. kenemen

kenemen Yeni Üye

Adı:
    veli
    Bisiklet:
    Salcano
    arkadaşlar selam bende siverekteyim ankarada öğrenciyken erdoğanlar bisiklette yaklaşık bir sene çalışmıştım öğrenci oldugumdan dolayı maddi sıkıntılar yüzünden bisiklet alamamıştım .Şimdi atandım ve urfa siverekte görev yapıyorrum daha yeni salcano city sport 30 ve aldım eğer burada olan arkadaşlar warsa beraber turlayabiliriz

11. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @kenemen, Diyarbakır Siverek veya Siverek Diyarbakır Turu yapalım. Diyarbakır'a her daim bekleriz. Facebook sayfamız Diyarbakır Pedal.

kenemen bunu beğendi.
  12. hakanemre23

hakanemre23 Yeni Üye

Adı:
    Hakan Emre
    Bende Şanlıurfa'dan selamlar gönderyorum bütün forum sakinlerine...

13. hakanemre23

hakanemre23 Yeni Üye

Adı:
    Hakan Emre
    Adım Hakan, Şanlıurfa'da memurum. Elektrikli bisikletlere ilgim var. Bu sebeple foruma üye oldum.

Herkese keyifli forumlar, kazasız belasız şürüşler dilerim