Saniye saniye çok ucuz atlatılan kaza

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar merhaba,

Yurtdışında bir bisikletli yapmış olduğu kazayı kendi kamerasıyla saniye saniye kaydetmiş. Kazayı çok ucuz atlatmış eğer aracın altına girseydi bisikletiyle birlikte çok daha vahim sonuçları olacaktı.

(link)

Scudo

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Carpan adam sucunu kabul etmiş kadın hala konusuyor nasıl bi yüzsüzlük önünden adam ucuyor sen aracını sürmeye devam ediyorsun üzerinden.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Haklısın :) Aslında heyecandan oluyor. İnternetteki kaza videolarına bakıyorum özellikle bayan sürücüler kaza anında heyecandan olsa gerek frene değilde gaza basıyorlar :) Ama gerçekten böyle :)

ikan yüzgeçgölü

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Lapierre
kadın tam bir salak (gri ford)adama araba çarpmış uçmuş.
en azından bisiklette bir şey yok
salak kadın bisikletin üstünden geçiyor
yeminle sinirlendim ya

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Çarpandan çok sürmeye devam eden kadında hata var.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Bu bayan sürücülerde gerçekten çok ciddi bir sorun var ! Dün arkadaşım ile beraber turlarken , bir alışveriş merkezinin yanında bulunan boş bir arazide dönmeye çalışıyordu ve bende o sıra geçmek istedim fakat ısrarla üstüme sürdü , ben elimle ' 1 dakika ' işareti yapmama rağmen ve göz göze olmamıza rağmen yinede gaza basmaya devam etti bende en son çare , arabanın kaputuna vurarak sesli bir şekilde ' 1 dakika ' dedim anca öyle geri çekti arabasını..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hiç unutmam bir gün belediye otobüsüyle giderken kadın sürücü 2 bisikleti çatır çutur ezmişti. neyseki bisikletlerin üzerinde insan yoktu. bir tanesi bisikletle birlikte yürüyordu diğer bisiklet de park halindeydi. kadın hiç arkasına bakmadan devam etti yoluna.

hep kadın kadın diyoruz ama bence erkek sürücülerde de hata yapan çok oluyor. olayı sadece kadına bağlamamak lazım. şu yukarıdaki videoda bisikletlinin üzerine kıran sürücü bir erkek. ve göz göre göre vurdu adama. kadın belki gerçekten görmemiş olabilir ama erkek sürücünün önünde bisikletliden başkası yoktu.