sanırım salcano ng 650 bisiklet camiasının tofaşı:):)

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@selami atay

Yoo 212 HD'den aşşası olmaz bence. Alınabilecek en kötüsü 212hd zaten garibimin xcm maşasıyla tourneyi var garibanım pisiletim benim :D

Scudo

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
salcano gibi markalar ufak tefek şeylerde hep kötü mal kullanır bakarsın bisiklete slx donanım falan furç takımına bakıyorsun kalitesiz vs. kaliteli markalar bunlarıda kaliteli ürünler kullanır ama vites donanımı falan düşük olur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
problem salcanoda değil.
salcanonun kadroyu satın aldığı tayvan'lı axman firmasında...

Gültekin R. Demirkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
275
Bisiklet
Kron
Eğer söz konusu kronsa XC 500'e kadar maşalar aynı ölçüde...Ben orta göbeği rulmanlıya çevirdim aynakol shimano oldu arka vitesi altus'a çevirdim orta vites de bir üst shimano oldu. Ama dediğim gibi somunlarına varana kadar sıkıntılıydı herşey. Daha ilk arkafren ayarında alyanlı somunlar yatak yaptı. Maşayı 2. el xc 500 maşası buldum biraz farketti ama dediğim gibi bana yetmemeye başladı bu sefer. O zaman yaptığım masrafları hele ki eziyeti düşündüğümde en iyisinin daha üst modelleri direkt almak olduğunu anladım. Çünkü vitesler bile yeterli gelmemeye başladı. 21 vites'den 27'ye geçtiğimde ergonomisi arttı turların. O derece...Ben olsam şu an eldekinin mevcut durumunu düzenleyici şeyler yaparım. Basit şeyler...Ama maşa almak ciddi bir iş. İyi bir gidondan kitlemeli maşa 200-300 arası. Para biriktirip ya da maddi durumum iyi ise pro modellere bakarım...

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
ng650 şahin ise benimki volkswagen amarok :D

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
Ben 2011 model sr suntour xcm masa aldim 200 km kullanilmos bi masa 70 lira verdim.dusese geldi yani:)

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Yunus E.
Direk Trek'e geç bence [emoji41]

Abdullah T.

Aktif Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@enes savaş

Enes hocam hiç öyle demeyin bence aşağışı alınmaz niye n11de 1.128,87 TL Tek özelliği hidroliği :) Salcanonun astro serisi (bu senekiler değil) salcanonun o paraya yaptığı en iyi seridir bende 2 tane astro serisi var.Taş gibi maşallah.212 Hd de diye tourney kullanmışlar anlamadım o paraya yazık.210v sram 241 sv alivio varken o paraya çok gariban durmuş harbiden ama aşağısı astro v frenlileri göz kapalı alınabilir.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Abdullah T.

Ben 650 liraya aldığım için vites setini pek umursamadım açıkçası.