Sanırım bu foruma son girişim

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Bu gün yaptığım kaza nedeniyle bisikletten soğudum ve bir daha binmemeye karar verdim bu gün foruma son girişim :( hakkınızı helal edin...

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
öncelikle geçmiş olsun. kazayı eğer sizce mahsuru yoksa anlatabilir misiniz? bisikletten soğutan kaza hakkında bilgi edinmek isterim. hakkım helal olsun eğer geçtiyse. selamlar.

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Mehmet Levent

Aslında büyük bi kaza değil bisiklettede öyle bi zarar yok ama bu gün hiç olmadığı kadar mutluydum çok istekli bindim başka bir bisikletin yandan son sürat bisikletime çarpmasıyla yeni aldığım bi kaç değersiz aksesuar vardı bu gün gelmişti onlarla ilk sürüşümdü onlarında hasarlanmasıla hevesim kaçtı birden

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Öncelikle geçmiş olsun.
Buradan bütün kaza yapabilecek(!) bisikletçi arkadaşlarıma sesleniyorum. laza yaptıktan sonra bir arabayı bile çizdiysek hele hele yaya veya bir bisikletliye çarptıksak;
lütfen özür dilemeyi bilelim. Ayrıca maddi ne zarar vermişsek bizim tarafımızdan olabildiğince karşılamaya çalışalım.

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Emre Örsel

Teşekkürler haklısınız hasarı karşılamaktan öte en azından özür dilemek önemli bir unsur...

Tepki
81
Bisiklet
Carraro
Yapma kardeşim bir kaza ile soğuma bisikletten. Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın, sana birşey olmamış şükür. Giden parça olsun yerine elbet yenisi gelir. Bu kazadan kendine bir ders çıkar öncelikle. Neyi farklı yapsaydın daha az zararla atlatırdın mesela? Ve bundan sonrasında da ona göre davranırsın. Eğer çok korkuttuysa seni belki bir süre ara verirsin. Ama eminim bisikletinle birlikte geçireceğin çok güzel günlerin var önünde [emoji6]

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Koray BASKIN

Hiç bilmiyorum parça hiç sorun değil zaten değersiz parçalardı ama normalde ne kazalarım var kokrmadımda nedenini bilmiyorum birden bu gün şevkim kırıldı belki tekrar dönerim belli olmaz belki 1gün sonra canım ister belki 1 yıl belki istemez hayırlısı olsun bu yazdığınız yazıdan sonra yarın en azından tamir etmeyi deniycem bu gün yapamadım ama bide yarın deniycem :alkis:

Tepki
81
Bisiklet
Carraro
Güzel haberlerini bekliyor olacağız [emoji4] hatta kendin tamir edeceksen bence senin için daha değerli olacaktır bisikletin. Takıldığın bir konu olursa eğer elinin altında böyle bir forum olduğunu unutma [emoji106]

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Koray BASKIN

Çok teşekkürler :) bu forum gerçekten çok güzel çok yardımcı oluyo her konuda bütün forum üyelerine saygım sonsuz çok iyi insanlar :mlk:

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ben Ankara' da ne ölümcül kazalar geçirdim de soğumadım bisikletten. Hep beni bağlayan bir şeyler oldu. Ta ki çalınana kadar!.. Ufak bir kaza geçirdiğiniz için bu güzel spordan hemen vazgeçmeniz üzücü olmuş. Dilerim tekrar düşünürsünüz. Saygılar..

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Serkan HODANCI

Bende çok kötü kazalar geçirdim bu gün biraz üzdü yarın yapıcam ve binicem en azından deniycem :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
bana araba carpti bisikletimi tamir ettirmeyi dort gozle bekliyorum, bence ufak bir kazada birakmayin bisikleti

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Berk Ilgar

Foruma yazmamayı düşünüyodum iyi ki yazmışım yarın gidip sürücem hatta ftograflarınıda çekicem :rolleyes:

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Berk Ilgar

O kadar zamandan sonra hala yaptırmadınız mı? :):)

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@Serkan HODANCI

yaptirmak icin izmir'e donmem gerekiyor, bisikletcim orada hem de 3 hafta falan doku zedelenmesi vardi kalcamda spor falan hic yapamadim kosu dahil, dogum gunumde babama hediye alma jant al dedim tamam dedi, bekliyoz gidecegim umarim yakinda :D ogrenciyiz hemen cikarip veremiyoruz 400tl :D izmir'e doncem az kaldi

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@Batuhan Susam

iyi yapmisin bence, bu forumda uzun sure kullanan herkes illa ki bir tur kaza ile karsilasmistir, turkiye'de yasiyoruz hollanda degil ki burasi :D bi tek simdi bisiklete binerken arabalardan cok cekinmeye basladim gecen arkadasin bisikletiyle 10dk bi yere gittik (adamda 1990 toscana varmis haberimiz yok) cok tirsik ilerledim, ben anayola cikan insandim noldu bana diyorum :D gecer umarim

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Berk Ilgar

Geçmiş olsun bende babam para vermese çıkarıp veremiyorum :) zor iş öğrencilik benim bisikletçide ben ilin bi ucundayım o bi ucunda o yüzden kendim uğraşıyorum tamir etmek için fazla şeyimde yok bi tornavida bi çekiç bi pense elden ne gelirse :D

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@Berk Ilgar

:) Anayola çıkmak arabalardan sürüyle korna yemek cesaret işi bizim burda 2-3saate araba geçiyo o konuda rahatım :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle geçmiş olsun. Çok daha büyük kaza geçirenler bile bisiklet'e binmekten kolay kolay vazgeçmiyorlar. Bana sol tarafımdan araba çarpmasına rağmen bisiklet'e binmekten vazgeçmedim. Siz de vazgeçmeyin derim. Kask takmayı da ihmal etmeyin!