Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sanırım biraz gecikmiş bir konu oldu...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında fatihaydın tarafından paylaşıldı.

1. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    İyi akşamlar arkadaşlar.bu sene temmuz ayında gireceğim DGS sınavından dolayı üyeliğimi 21 temmuz a kadar donduracağım.Bundan dolayı da gitmeden hepinizden helallik almak,varsa eğer kalbini kırdığım kişilerden özür dilemek istedim.Sizlerle vedalaşayım dedim.
    Aslında başlıkta da belirttiğim gibi biraz geç kaldım sınava yüklenme konusunda.matematik temelim zayıf fakat çok güçlü bir türkçe temelim var. bana lazım olan 80 de 70 türkçeyi yapabilecek düzeydeyim fakat matematik 80 de 50 falan lazımken ben hala 20 lerdeyim ve mutlaka yapmam gerek.bölümümü birinci bitiriyorum ve matematik de yapıp makine müh. geçicem inşallah.kendi okuduğum okulda ( istanbul aydın üniversitesi yüzde 50 burslu geçmek istiyorum en az ) devam edeceğim için işim nispeten daha kolay ama dediğim gibi biraz geç kaldım ve bunun cezasını bisiklet ve triatlondan biraz uzaklaşarak çekicem sanırım.2-3 ay önceden yüklenmeye başlasam daha rahat olacaktı ama şimdi yığıldı konular.bunu,yokuş sonlarında geç kalınmış bir atağa da benzetebiliriz.ama inşallah bu atak öyle ya da böyle zaferle sonuçlanacak !
    bunları size anlatma sebebim lütfen dualarınızı benden esirgemeyin.yarın geceden itibaren 21 temmuza kadar yokum ve sadece sınava hazırlanıcam.inşallah istediğim bölüme geçebilirim ve tekrar normal hayatıma dönerim.bir çocuk için bir ufak oyuncak ne kadar değerlidir bilirsiniz işte benim için de en az o kadar değerli bu geçiş.lütfen dualarınızı esirgemeyin de şu işi halledeyim.
    NOT:EĞER DAHA ÖNCE DGS DEN MAK MÜH. NE GEÇEN FALAN VARSA BENİMLE İRTİBATA GEÇERSE SEVİNİRİM ARKADAŞLAR YA DA MAT ÖĞRETMENİFALAN OLAN BANA TAVSİYEDE BULUNACAK OLAN HER KİŞİ OLUR.EN UFAK BİLGİ ÇALIŞMA YÖNTEMİ FALAN BİLE ÇOK DEĞERLİ BENİM İÇİN...
    hepinize tekrar teşekkür ediyorum,forumda bana bir şeyler öğreten,zaman ve çaba harcayan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.okuyan okumayan hepinize iyi akşamlar iyi forumlar...

Emre Akcan ve ihtiyar bunu beğendi.
  2. ahmet orhan

ahmet orhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ömrümüz sınavlarla geçiyor ama artık bu ülkemizin bir gerçeği napalım :/ bende bu dönem gireceğim ve senle aynı durumdayım,uzaktan eğitim Uluslararası Ticaret istiyorum.Allah kalemimizi titretmesin, inşallah istediğimiz yerlerde oluruz ...

fatihaydın bunu beğendi.
  3. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    geç kalınmış ataklar her zaman daha hızlı oluyor :D kolay gelsin, başarılar.

YüzSürKoş ve fatihaydın bunu beğendi.
  4. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    teşekkür ederim arkadaşlar :) İnşAllah :) bu arada emre döndüğümde xrs 10 gelmiş olur herhalde :)

5. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    %50 burs olduğundan dediğiniz gibi biraz daha işiniz kolay ama matematiği kesinlikle arttırmalısınız. 4 türkçe 1 mat' a eşit oluyor.

fatihaydın bunu beğendi.
  6. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    evet çok haklısınız matematiğimi arttırmam gerek...

7. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili kardeşim benden yana sıkıntı yok kimseylede olmaz herkesin canı sağolsun sevende sevmeyende.hayırlı olsun başarılar dilerim.