Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanalpazar

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında ioalici tarafından paylaşıldı.

1. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaslar bu Sanalpazar konusu nedir? Ben uye olup bilgilerimi verdim, onay da geldi. Buradan actigim ilana alici cikmasi halinde odemeyi yapiyor ve ben de kargoya veriyorum. Kargo iletiyi teslim ettiginde alici onay veriyor ve bana para yatiyor... Anladigim bu.
    Asagidakiler dogru mudur?
    1. Alici takstli de alsa bana tam para yatar.
    2. Kargosuz elden teslim edersem riske girerim.

Bilen ve kullanan arkadaslardan destek rica ederim. Simdiden tesekkurler...

2. Mehmet Altuğ

Mehmet Altuğ surrender.to.music

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sanalpazar uzerinden satis yapmayin. Kotu niyetli alici cok ve suistimale son derece acik bir yapisi var sistemin. Sistem daima aliciyi koruyor.

ioalici bunu beğendi.
  3. Ali.K

Ali.K Bisikletkolik

Seviye:
    Karşı tarafın nasıl aldığı önemli değil, para hesabınıza peşin olarak geçer. Elden vermeniz durumunda kargo takip edilemediğinden ötürü aldıkları komisyon artıyor. İlla elden vereyim derseniz elden verin ama göstermelik de olsa bi kargo gönderin, 5 lira fazla ödersiniz.

ioalici bunu beğendi.
  4. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sanalpazar pcgold firmasının bir yan kuruluşdur, yani metro elektronik bünyesinde açılmış bir alış veriş sitesidir de diyebiliriz. Bugüne kadar 66 kez işlem yaptığım ve sorun yaşamadığım bir yerdir.

1.sorunun cevabı doğru.
    2.sorunun cevabı ise, elden teslim şartlarını yerine getirdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Bu bilgiler site içerisinde yer almaktadır. Ancak kargo ile gönderim her zaman için daha sağlıklıdır. Sorun yaşamak istemiyorsanız eğer, kargolarınızı kargo görevlisinin yanında açın. Sorun varsa tutanak tutturup sanalpazar'a iletin.

Merkezleri iş yerime 3-4 km. uzaklıkta. Her gün bir sürü araçlarını görüyorum. Merdiven altı bir işletme değiller yani.

ioalici bunu beğendi.
  5. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Arkadaşlar sanalpazar'dan ürün satmayın. Bisiklet donanımı satan Ömer Hayta sanalpazar'dan alacaklarını tahsil edemiyor, herkesi de uyardı. Belki kendisi yüklü miktarda satış yaptığından da olabilir ancak ne olur ne olmaz.

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

upload_2016-4-1_17-23-13.png

Candan Biberci bunu beğendi.
  6. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    @Bahadır Gürel
    Birde Kliksa var.Böyle iğrenç bir müşteri hizmeti görmedim.Telefon bataryamı 1 ayda gönderemediler.Paramıda 40 günde geri iade ettiler..Arıyorsun robıot çıkıyor yazıyorsun yine robot çıkıyor.Birde Sabancı güvencesi ile tyazmışlar siteye..

Deniz bunu beğendi.