Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şamyel değiştirme komedisi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında yedinumara tarafından paylaşıldı.

1. yedinumara

yedinumara Yeni Üye

arkadaşlar bisiklet konusunda pek bilgim yok açıkcası.. bisikletçiden bi salcano bisiklet aldım arada sağa sola giderken iyi olur diye.. ama ne oldu anlamadım. ön teker indi. gittim pompa aldım bi tane şişirdim ertesi gün yine inmiş.. birkaç kez tekrarladıktan sonra bi milyoncu diye tabir ettiğimiz yerden şamyel tamiri için bi paket aldım. şamyeli çıkardım zor bela.. ve suya yatırdım pompayla bi iki deneme sonucunda patlağı bulup onardım.. iş geri şamyeli yerine takmaya geldi.. öyle bi zorlandım ki anlatamam :eek: sonra taktım bitti bi şişiriyim tekeri dedim.. pompaya yüklendikçe hareket yok.. tekrar çıkardım şamyeli bi baktım. 5-10 yerinden daha delmişim :) gidip bi şamyel alacam ama nasıl takacam bilmiyorum.. lastikoğlu lastik yerine yerleşmiyo bi türlü kanırta kanırta bi hal oluyom.. ustalarım nedir bunun kolayı Allah aşkına yaw..

okuduğunuz için ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

edit.. başlığada değiştirme yerine tamir etme diye yazmalıydım.. olsun artık napam..

2. yedinumara

yedinumara Yeni Üye

forumda resimli anlatımı varmış.. araştırdım ama rastlayamamıştım nasıl görememişim hayret.. sonunda gözüme çarptı.. merakımı giderdi..
    ayrıca çok faydalı farklı bilgilerde gördüm.. bisiklete ilgisini arttırıyor insanın..

konu silinebilir.