Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Samsung Xplorer B2100(darbe ve suya dayanıklı cep telefonu)

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında eray akyol tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eray akyol

eray akyol Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar olumsuz koşullarda kullanılabilmesi için üretilmiş olan bir cep telefonudur. Suya, darbeye ve sıcaklığa dayanıklılık sağlayabilmektedir.En sevdiğim iki özelliği fenerinin olması ve şarjı uzun süreli dayanabiliyor olmasıı :) .Artık ikinci bir cep telefonu kullanmadığımdan ve biraz da maddi açıdan rahatlamak için cep telefonumu satmaya karar verdim. Tertemiz bir telefon 6 aylık faturasını kutusunu garanti belgesini brilikte vereceğim. Ben aldığımda yoktu ama 1 gb da hafıza kartını hediye edeceğim. özellikle arazi koşullarında sürüş yapan arkadaşlarıma şiddetle tavsiye edebileceğim bir model. Her alışverişim gibi bu alışverişimde e memnuniyet garantisi veriyorum. istediğim fiyat 160 TL dir. kargo bana aittir. bir miktar pazarlık payı düşünülebilir.
    (NOT: ürün suya karşı dayanıklıdır ancak satıcı firma yine de cihazın direk suyun içine sokulmamasını tavsiye etmektedir. okuduğum kadarıyla suyun altında 30 dk su geçirmeden bekleyebiliyor ama yine de su geçiriyor mu bi bakalım diye fantazi yapmayınız :D)

2. eray akyol

Seviye:
    Ürün Bursa'dan Cihan Bey e rezerve edilmiştir.

3. eray akyol

Seviye:
    Cep telefonu Cihat DURGUT Bey e satılmıştır. Güle güle kullanması dileklerimle..
    ilan kapatılabilir. Bisiklet foruma gönülden teşekkürler..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.