Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Samsung Pixon M8800 8 MP Telefon Sıfır Açılmamış + Garantili + Navigasyonlu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mehmet çelik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet çelik

mehmet çelik Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhaba tekrar , Samsung un kelime avı yarışmasından kazandığım samsung pixon 8mp navigasyonlu telefonunu kullanmayacağım için açmadan satıyorum.
    Piyasa satış fiyatı 1000 lira civarı. Başarı mobile tarafından bana yollandı yani ayn bir mağazada satılandan hiç bir farkı yok.

24 ay garantisi siz kaydedince başlayacak zaten telefonu ilk siz açmış olacaksınız. Eğer ihtiyacı olan varsa piyasa fiyatından 250 lira daha aşağısına bırakacağım.

Samsung Pixon M8800 8mp Cep Telefonu

750 lira. fiyatta yardımcı olabilirim.

cihazı incelemek için ;

http://www.hepsiburada.com/samsung-...x?categoryid=16001&productid=telcepsamm8800pi

Resimler aşağıdadır.

Aslında böyle elimde bir kaç ürün daha var firmaların yapmış olduğu çekilişlerden kazandığım ve kutusunu hiç açmadan uygun fiyata satacağım , ancak aranıza yeni katıldım ve hep ilan bölümlerini kullanıyormuş gibi olmamak için onların ilanını vermeye çekiniyorum açıkcası.

GSM numaram : 0537 445 76 51

Teşekkürler.

2. mehmet çelik

mehmet çelik Yeni Üye

Seviye:
    Cihaz satılmıştır , konunun kapatılmasına yada kaldırılmasına dair özel mesaj yollama özelliğim henüz aktif olmadığı için bölüm moderatörlerine bildirim yapamadım.
    Teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.