Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

samsundan batuma :)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında demircanfatih tarafından paylaşıldı.

1. demircanfatih

demircanfatih Yeni Üye

23 nisan pazartesiye geldiği için cumadan samsundan çıkıp batuma kadar gidelim diyoruz ama sizce olabiliritesi ne kadar ??? bisiklet konusunda işin açığı çok yeni sayılırım belirlediğimiz tarihe kadar sıkı bir kondisyon yapalım diyoruz....
    önerileriniz dikkat edin dediğiniz neler var tecrübeleriniz doğrultusunda yönlendirirseniz çok seviniriz.

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Cuma sabahtan yola çıkılırsa 4 günlük bir sürede varılabilir. Cumartesi sabahtan çıkılırsa 3 gündede varabilirsiniz ama sağlam kondisyon lazım. Karadeniz sahil yolunu kullanacağınız için genel olarak yol düz ve akıcıdır. (Gürcistan tarafını bilmiyorum) Ayrıca pazartesi dönüşünüz için otobüs seferlerinede bakmak lazım.

3. demircanfatih

demircanfatih Yeni Üye

öğrenci olunca c.tesi sabhtan çıkmak zorundayız sanırım büyük ihtimal trabzona kadar bisikletle gidip trabzondan feribot yada kara yolu ile geçecez batuma

4. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Cuma okuldan çıkıncada yola koyulabilirsiniz. Cuma günü Ünye'ye kadar pedallar orda konaklar, cumartesi sabah yolunuza devam edebilirsiniz. Bu size biraz daha zaman kazandırabilir. Ulusoy Turizm'in sabah 05:00 te ve gece 23:30'da Trabzon'dan Batum'a araçları var. Diğer firmaları bilmiyorum. Bu saatleri göz önünde bulundurakta bir rota oluşturabilirsiniz.

5. demircanfatih

demircanfatih Yeni Üye

hava kararmadan varabilir miyiz ki??? saat 6 gibi çıksak yola