samsun terme ilçesinin akçay köyü(ordu il sınırı) toplam 170 km

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
bence çok güzel bir gezi olmuş tabiii fotolar gezilen yerin tamamını göstermez yeterli gelmez gitmek lazım görmek lazım ben
oraları bilirim karadeniz çooook güzel bir doğaya sahip bisikletçiler için de arşadaşlar selam pedallara devam

Scudo

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
işte buaradan 16 17 km daha gidiyoruz ve saatın oyleye yaklaşmasından yakınarak ulusoy tesislerinde duruyoruz.duruyoruz durmasıına ama cebimizdeki paralarla bi tas çorba içemiyoruz o kadar açız ki 3 saat pedal çevirdik 45 dakika dinlendik 85 km yol geldik açız ne yapacaz baktım orada tost yapıyorlar 3 ytl ye 2 tanede meyve suyu tamamdır 10 ytl paramız kaldı

Ayağınıza pedalınıza sağlık kardeşler.. wala yukarda yazdığınıza acaip duygulandım.. keza önceleri bizimde başımıza gelmişti.. içimizde bisiklet aşkı ama cepte para yoktu turlara çıkardık.. bizde sizin gibi yol üstü tesislerde mola verir millet şapur şupur tas kebaplarla karınlarını doyururken bizde çikolata ile açlığımızı kesmeye çalışırdık pedal çevirmenin ne kadar acıktırdığını burda bilmeyen yoktur herhalde :) zor bir durum bilirim yani diyeceğim odur ki diğer arkadaşların kask hakkında yorumuna ilaveten " kasklı ve paralı turlar" diliyorum... paylaşım ve fotolar için çok teşekkürler

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
@beyzade1978

evet o biraz kötü oldu orada bitkin durumdaydık ve yedigimiz tostlar dişimizin kovuguna bile gitmedi dahada kötüsü daha 85 km yol gidecegiz

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet çok severek ve ilgiyle okudum çok hoş bir gezi olmuş bu tür gezilerin devamını bekliyoruz tekrar.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Geziniz çok güzel.performansınız çok iyi,fotolar ve paylaşım çok iyi ama KASK KASK KASK tekrar teşekkürler

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
teşekkürler şimdi kaskları aldık ozaman kaskımız yoktu bisiklete parca almaktan kaskı alamıyoduk yazın bi gezi daha düzenlicez ozaman kaskımız olacak :D yorumlar için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Samsun'a 1 sefer gitmiştim o da deniz kenarında bir pideciydi girişinde yarım woswos olan adını unuttum, tadı hala damağımda :)

Gezi için çok teşekkürler, kask almanıza sevindim güle güle kullanın.

Saygılar,

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Nevzat K.

Nevzat mutlaka gezini ben görmesem dahi bana özel msj atmanı rica edecem.Yunus da evde yatmasın onuda alın istersen.Ömürde katılır sanırım.Herkese slm lar..