Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Samsun-Kocadağ Tırmanışı(konaklamalı)-29 Ağustos 2010

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında İlker Ergün tarafından paylaşıldı.

1. İlker Ergün

İlker Ergün Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar benim aklımda konaklamalı bir tur oluştu. Kamp yapmak hem de bisikletçi dostlarla iyi olacaktır. 29 Ağustosu seçmemin bir diğer nedeni de Zafer bayramının ertesi gün olmasıdır. Amaç Zafer bayramını kutlayan bir kaç çılgın Türk'ün neleri başarabileceğini görmektir. :in: Ayrıca zirvede bayraklarımızı dalgalandırarak, Kocadağ zirvesini kırmızıya boyamak da bir diğer hedefimizdir.(siyasi ve politik bir amacım yoktur. ;) )
    Çadır-mat ve tulumunu kapan gelsin. Eğer antrenmansızsanız şimdiden başlayın çünkü önümüzde 1300 metrelik bir tırmanış var. Bisikletinde bagajı olanlar için pek sorun olmaz ama bagajı olmayanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Evet şimdi eller havaya. Kim gelebilir bu tura? Gelen olmasa bile ben orada olacağım ;)

2. İlker Ergün

İlker Ergün Yeni Üye

Seviye:
    Tur bir gece konaklamalı olacaktır. İlave olarak da sizlere gerekli olan malzemeleri yazacağım.
    Jumbo boy çöp poşeti(2 paket)
    İç lastik
    Pompa
    Yama takımı
    Levye,alyen takımı,anahtar
    Çadır,tulum,mat
    Yağmurluk
    Yiyecek(konserve yiyecekler olabilir)
    Bol su (2 litre ve ya daha fazla)
    Bayrak
    Bir de bunları rahatça taşıyabilmek için bisikletinizin bagaj sistemi olması gerekir.
    Ben saat 7:30'dan 8:00'a kadar Tütün İskelesi'nde olacağım. Benim saatime göre tam 8:00'da yola çıkarım. Bana merkezden itibaren yoldaş olmak isteyenler için buluşma noktası Tütün İskelesi'dir.
    Atakum'dan katılacak arkadaşlar Yeşilyurt'un sahil tarafında saat 09:00'a kadar beklerlerse...ki ben de o saate kadar oradayım, oradan buluşup Atakent'te bekleyenleri (tabi varsa) 09:30-10:00 gibi gruba katıp. Turumuza devam edeceğiz
    NOT:Saatlerde olan her bir aksaklık kesinlikle bildirilecektir. Zaten bu saatler tahmini olarak yazılmıştır.